TTSO’da ISO 9001 eğitimi düzenlenecek

Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO), üyelerine yönelik ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Temel Eğitimi düzenleyecek.

TTSO Başkanı M.Suat Hacısalihoğlu, firmaların ihtiyaçları doğrultusunda yapılandırılan eğitim programı kapsamındaki organizasyonla ilgili şu bilgileri verdi:

“Sizlerden almış olduğumuz eğitim taleplerinin değerlendirilmesi sonucunda oluşan 2016 yılı eğitim programı kapsamında, iş hayatınızda faydalanabileceğiniz, müşteri beklentileri, istekleri, ihtiyaçları, mevzuat koşullarını karşılama yolu ile firmanızın organizasyon yapısından müşterilerinizin memnuniyet seviyesine, toplanan verilerin analiz edilmesinden süreçlerin etkin yönetimine, iç denetimlerden ürün tasarımına, satın almadan satışa kadar pek çok noktada faydalanabileceğiniz ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Temel Eğitimi düzenlenecektir.”

Eğitimin 6 Mayıs tarihinde 10.00-16.00 saatleri arasında TTSO Mazhar Afacan toplantı salonunda yapılacağı da vurgulandı.

Print Friendly, PDF & Email

Hakkında Nevzat Yılmaz

Nevzat Yılmaz
Trabzon Haber Gazetesi sahibi ve 1970 den beri gazetecilik yapmaktadır. Anadolu Radyo ve Televizyon Yayıncılar Birliği Kurucu Üyesi. Trabzon/Ortahisar İlçe İnsan Hakları Kurulu üyesi, Trabzon Büyükşehir Belediyesi Kültür Araştırma Kurulu Üyesi. "Olaylarda Basın, Anayasal Basın ve Makaleler adlı 3 eseri vardır"

Bir cevap yazın