VARLIBAŞ ALIŞVERİŞ MERKEZİ RAMAZAN ETKİNLİKLERİ

Varlıbaş Alışveriş Merkezi 2014 Ramazan ayını ziyaretçilerini sevindirecek kampanya ve etkinliklerle geçirecek!

Bu yıl da her Ramazan ayında olduğu gibi ziyaretçilerine geleneksel Ramazan ruhunu yaşatmayı hedefleyen Varlıbaş Alışveriş Merkezi, tüm programı bu çerçevede planladıklarını ve AVM içerisinde görsel ve işitsel olarak bu ambiyansı oluşturduklarını belirttiler. Ramazan ayı boyunca her Cuma akşamı iftar sonrası 21:00’da Ramazan Sokağı’ndaki yerini alan ‘Fasıl Ekibi’ile, hafta içi ve hafta sonu ‘Karagöz Hacivat’ atışmalarının güzel örnekleri ‘Orta Oyunları ve Gölge Oyunları’ ile sizleri ağırlayacak olan Varlıbaş AVM’nin tüm etkinlikleri -2. katta ‘Ramazan Sokağı’nda gerçekleştirilecek.

Alışveriş Festivali Kampanyası ise Ramazan ayında da devam ediyor. Varlıbaş Alışveriş Merkezi’nden yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde hediyelerinizi danışmadan anında alabilirsiniz. İftar için menü, iftar sonrası çocuklarınıza eğlence merkezinde güzel dakikalar ve en yeni sinema filmlerini izleme imkânı kazanmanız için sadece alışveriş fişlerinizle danışma masasına başvurmanız yeterli olacak.

Sağlıklı, huzurlu ve bol neşeli bir Ramazan geçirmenizi dileriz.

Hayırlı Ramazanlar…

Print Friendly, PDF & Email

Hakkında Nevzat Yılmaz

Nevzat Yılmaz
Trabzon Haber Gazetesi sahibi ve 1970 den beri gazetecilik yapmaktadır. Anadolu Radyo ve Televizyon Yayıncılar Birliği Kurucu Üyesi. Trabzon/Ortahisar İlçe İnsan Hakları Kurulu üyesi, Trabzon Büyükşehir Belediyesi Kültür Araştırma Kurulu Üyesi. "Olaylarda Basın, Anayasal Basın ve Makaleler adlı 3 eseri vardır"

Bir cevap yazın