Yöresel Ürünler Sergisi Açıldı

tha – Songül Kalyoncu ve Şengül Yavuz, Mimari Desenler, Yöresel Ürünler Sergisini Ziyaret

Hasan Kalyoncu Üniversitesi ve Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde üniversite sınavına girecek olan öğrencilere yönelik ‘ Üniversiteye Hazırlık Sınavı Kaygısı ve Motivasyonu’ konulu konferansa katılmak üzere ilimize gelen Hasan Kalyoncu Üniversitesi (HKÜ), Mütevelli Heyeti Danışmanı Dr. Songül Kalyoncu Trabzon Valisi Yücel Yavuz’un eşi Şengül Yavuz ile Olgunlaşma Enstitüsünü ziyaret ettiler.

Burada ‘Mimari Desenler, Yöresel Ürünler Sergisini’ gezen Şengül Yavuz ve Songül Kalyoncu ürünleri yakından incelediler.

Olgunlaşma Enstitüsündeki ürünleri çok beğendiğini ifade eden Songül Kalyoncu, Karadeniz kadının gücünü, azmini ve yaratıcılık gücünü bugün burada bir kez daha gördüğünü ifade ederek, emeği geçen herkese teşekkür etti.

Print Friendly, PDF & Email

Hakkında Nevzat Yılmaz

Nevzat Yılmaz
Trabzon Haber Gazetesi sahibi ve 1970 den beri gazetecilik yapmaktadır. Anadolu Radyo ve Televizyon Yayıncılar Birliği Kurucu Üyesi. Trabzon/Ortahisar İlçe İnsan Hakları Kurulu üyesi, Trabzon Büyükşehir Belediyesi Kültür Araştırma Kurulu Üyesi. "Olaylarda Basın, Anayasal Basın ve Makaleler adlı 3 eseri vardır"