TRABZON – SAMSUN KARAYOLU TRAFİĞE KAPANDI

Trabzon – Samsun Karayolu Trafiğe Kapandı

Trabzon -Samsun Karayolu, Akyazı Mahallesi mevkiinde meydana toprak kayması nedeniyle ulaşıma kapandı. Trabzon Valisi A.Celil Öz yaptığı açıklamada;

“Bahse konu mevkide inşa edilmekte olan bir ev inşaatının istinat duvarının yıkılması ve beraberindeki toprak kayması sonucu yol trafiğe kapanmıştır. Bu kaymada karayolundan geçmekte olan bir minibüs zarar görmüş, içerisinde bulunan bir kişi hafif yaralanmıştır.  Tüm ekiplerimiz olay yerine anında ulaşmış, yolun temizlemesi çalışmalarına başlanılmıştır.Yolun temizlenmesine ragmen. bölgede yeniden oluşabilecek toprak kayması riski nedeniyle yol trafiğe açılmayıp, ulaşımın Akyazı dolgu sahası içerisinden verilmesi çalışmaları devam etmektedir” dedi.

Print Friendly, PDF & Email

Hakkında Nevzat Yılmaz

Nevzat Yılmaz
Trabzon Haber Gazetesi sahibi ve 1970 den beri gazetecilik yapmaktadır. Anadolu Radyo ve Televizyon Yayıncılar Birliği Kurucu Üyesi. Trabzon/Ortahisar İlçe İnsan Hakları Kurulu üyesi, Trabzon/Ortahisar Kent Konseyi yürütme kurulu üyesi, Trabzon Büyükşehir Belediyesi Kültür Araştırma Kurulu Üyesi. "Olaylarda Basın, Anayasal Basın ve Makaleler adlı 3 eseri vardır"

Cevapla