İNOVOSYON EĞİTİMİ

DOĞU KARADENİZ İHRAATÇILAR BİRLİĞİ

EĞİTİMLERE TAM HIZ DEVAM EDİYOR

Bilndiği üzere günümüzde teknolojik gelişmeler, buna bağlı olarak tüketici davranışlarının ve ihtiyaçlarının değişmesi nedeniyle yerel ve global ortamda yoğun bir rekabete giren firmalarımızın ticari değer elde etmek için yeni teknolojileri takip etmek, edinmek ve müşterilerinin ihtiyaçlarını rakiplerden önce belirleyip yeni ürünler ve hizmetler sunmak zorundadırlar.

Bu bilinç doğrultusunda Birliğimizin 2016 yılı eğitim faaliyet programı çerçevesinde Rönesans Değişim ve Yönetişim Bilimleri Enstitüsü işbirliğinde Trabzon’da “Stratejik İnovasyon” konusu altında bölgemiz firmalarına yönelik olarak eğitim semineri düzenlenmiştir.

Sözkonusu eğitim programına, firmalarımızın yönetim, fabrika, üretim, finans, pazarlama, satış, tedarik zinciri, İnovasyon, Ar-Ge, lojistik ve insan kaynakları gibi alanlarda çalışan personelleri ve üst düzey yöneticilerinden oluşan 30 katılımcı iştirak etmiş olup, Doğu Karadeniz İhracatçılar Birliğimizce gelecek dönemlerde de Bölge ihracatçılarımızın katma değerli ürün ihraç etmeleri ve ihracatlarını daha arttırmaları için eğitim programlarımız devam edecektir.

Print Friendly, PDF & Email

Hakkında Nevzat Yılmaz

Nevzat Yılmaz
Trabzon Haber Gazetesi sahibi ve 1970 den beri gazetecilik yapmaktadır. Anadolu Radyo ve Televizyon Yayıncılar Birliği Kurucu Üyesi. Trabzon/Ortahisar İlçe İnsan Hakları Kurulu üyesi, Trabzon Büyükşehir Belediyesi Kültür Araştırma Kurulu Üyesi. "Olaylarda Basın, Anayasal Basın ve Makaleler adlı 3 eseri vardır"

Bir cevap yazın