Gönül Elçileri Ziyaretlerine Devam Ediyor

tha – İllerde Vali eşlerinin himayelerinde yürütülen Toplumun Kalkınmasında Gönül Elçileri Projesi kapsamında Trabzon Valisi Yücel Yavuz’un eşi Şengül Yavuz ve gönüllüler bir dizi ziyaretlerde bulundular.

İlk olarak Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğünü ziyaret eden gönül elçileri İl Müdürü Ali Vedat Çiftçi ve çevre mühendisleri ile Cumhurbaşkanımız  Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan himayelerinde çevre bilincini geliştirmek amacıyla yeni başlatılan “Sıfır Atık Geleceğe Değer Kattık” projesi hakkında bilgi alışverişinde bulundular.

Ardından 16 Ocak 2017 tarihinde şahadet mertebesine erişen şehidimiz Kadir Miraç Özcan’ın annesini ziyaret eden Bayan Yavuz, kendisiyle bir süre sohbet etti.

Buradaki ziyaretten sonra Şengül Yavuz ve gönüllüler mikrosefali rahatsızlığı olan Berranur Genç ve ailesini ziyaret ederek, aileyle çocuklarının sağlığı ve eğitimi hakkında sohbet ettiler.

Print Friendly, PDF & Email

Hakkında Nevzat Yılmaz

Nevzat Yılmaz
Trabzon Haber Gazetesi sahibi ve 1970 den beri gazetecilik yapmaktadır. Anadolu Radyo ve Televizyon Yayıncılar Birliği Kurucu Üyesi. Trabzon/Ortahisar İlçe İnsan Hakları Kurulu üyesi, Trabzon Büyükşehir Belediyesi Kültür Araştırma Kurulu Üyesi. "Olaylarda Basın, Anayasal Basın ve Makaleler adlı 3 eseri vardır"