Başkan Gümrükçüoğlu öğretmenler ile bir araya geldi

Başkan Gümrükçüoğlu öğretmenler ile bir araya geldi

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, 24 Kasım öğretmenler günü dolayısıyla öğretmenlerle akşam yemeğinde bir araya geldi. Ortahisar ilçesindeki her okuldan öğretmenlerin, okul müdürleri, emekli öğretmenler ve göreve yeni başlayan stajer öğretmenlerin katıldığı programda İl Milli Eğitim Müdürü Hızır Aktaş da hazır bulundu.

Gecede öğretmenlik mesleğinin memleket için önemine dikkat çeken Başkan Gümrükçüoğlu, Büyükşehir Belediyesi olarak her zaman eğitime destek çabası içinde olduklarını kaydederken öğretmenleri göstermiş oldukları gayret ve elde etmiş oldukları başarılardan dolayı kutladı.

BAŞKAN GÜMRÜKÇÜOĞLU EMEKLİ

ÖĞRETMENLERİ EVLERİNDE ZİYARET ETTİ

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, ayrıca emekli öğretmenler Mevlüde ve Ziya Bahçekapılı çiftini evlerinde ziyaret etti. Gümrükçüoğlu, 1984-85 yıllarında bir hekim olarak Hamsiköy’de görev yaparken tanıştığı öğretmen çifte, “Öğretmenler gününüz kutlu olsun. Sizinle çok güzel anılarım var. Sizleri tebrik eder, sağlık ve hayırlı uzun ömürler dilerim” diye seslendi.

 

Print Friendly, PDF & Email

Hakkında Nevzat Yılmaz

Nevzat Yılmaz
Trabzon Haber Gazetesi sahibi ve 1970 den beri gazetecilik yapmaktadır. Anadolu Radyo ve Televizyon Yayıncılar Birliği Kurucu Üyesi. Trabzon/Ortahisar İlçe İnsan Hakları Kurulu üyesi, Trabzon Büyükşehir Belediyesi Kültür Araştırma Kurulu Üyesi. "Olaylarda Basın, Anayasal Basın ve Makaleler adlı 3 eseri vardır"

Bir cevap yazın