CUMHURBAŞKANI TRABZON’DA

CUMHURBAŞKANI TRABZON’DA

                Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN gezi ve incelemelerde bulunmak üzere Trabzon’a geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı Trabzon Havaalanında Trabzon’da görev yapan kamu kurum ve kuruluş temsilcileri ve milletvekilleri karşıladı, ardından havaalanında kısa bir dinlenmeden sonra Rize’ye geçen Cumhurbaşkanı Rize’de bazı açılış ve temel atma törenlerine katılarak aynı gün saat 17:00 da Trabzon’a döndü. Trabzon Atatürk Alanında halka hitap ederek yapımı devam eden yatırımlar hakkında bilgi verdi, ardından hizmete hazır olan tesisleri açtı.

                Trabzon’un kendisi için çok özellikli bir il olduğunu belirten Erdoğan, Büyükşehir statüsüne kavuşmasından dolayı bu şehre yatırımlarında arttığını belirtti. Cumhurbaşkanı yaklaşık bir buçuk saatlik konuşmasının ardından Belediye ve Valiliği ziyaret ederek aynı gün Trabzon’dan ayrıldı.

Print Friendly, PDF & Email

Hakkında Nevzat Yılmaz

Nevzat Yılmaz
Trabzon Haber Gazetesi sahibi ve 1970 den beri gazetecilik yapmaktadır. Anadolu Radyo ve Televizyon Yayıncılar Birliği Kurucu Üyesi. Trabzon/Ortahisar İlçe İnsan Hakları Kurulu üyesi, Trabzon Büyükşehir Belediyesi Kültür Araştırma Kurulu Üyesi. "Olaylarda Basın, Anayasal Basın ve Makaleler adlı 3 eseri vardır"

Bir cevap yazın