Trabzon Valisi Yücel Yavuz, Dernekpazarı ve Çaykara ilçelerinde bir dizi ziyaretlerde bulundu

tha – Trabzon Valisi Yücel Yavuz, Dernekpazarı ve Çaykara ilçelerinde bir dizi ziyaretlerde bulundu.

İl olarak Dernekpazarı ilçesini ziyaret eden Vali Yavuz, burada inşaatı biten ve kurumların yerleşme faaliyetleri devam eden Dernekpazarı Hükümet Konağı’nda incelemelerde bulunarak yetkililerden bilgi aldı.

Daha sonra Çaykara ilçesine geçen Vali Yavuz, Sultanmurat Yaylası Şehitliğini ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Şehitlerimiz için dualar edildi.

Şehit ziyaretinin ardından Sultan Murat Yaylasında esnaflık yapan vatandaşlarımızla sohbet etti. İnşaatı tamamlanmak üzere olan Sultanmurat Şehitler Camii ve külliyesini ziyaret ederek, camii cemaatiyle bir araya geldi.

Köprübaşı ilçesinde bulunan Harmantepe Şehitliği ile ziyaretlerini tamamlayan Vali Yavuz son olarak Köprübaşı Kaymakamlığı’na vekâleten atanan Aydın Yanık’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Print Friendly, PDF & Email

Hakkında Nevzat Yılmaz

Nevzat Yılmaz
Trabzon Haber Gazetesi sahibi ve 1970 den beri gazetecilik yapmaktadır. Anadolu Radyo ve Televizyon Yayıncılar Birliği Kurucu Üyesi. Trabzon'da Ortahisar İlçe İnsan Hakları Kurulu yürütme kurulu üyesi,Trabzon Gazeteciler Cemiyeti Başkan Yardımcısı, Trabzon Büyük Şehir Belediyesi Kültür Araştırma Kurulu Üyesi. "Olaylarda Basın, Anayasal Basın ve Makaleler adlı 3 eseri vardır"