Büyükşehir olmasaydık bu hizmetleri alamazdık

Büyükşehir olmasaydık bu hizmetleri alamazdık

 

Trabzon’un büyükşehir statüsüne kavuşmasıyla beldeden mahalleye dönüştürülen Beşköy’ün muhtarı Adnan Aydın, “Trabzon büyükşehir olmasıydı bu hizmetleri alamazdık. Hizmet seferberliği başlatan Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu’na minnettarız” dedi.

Trabzon Büyükşehir Belediyesi il genelinde başlattığı yol hamlesine aralıksız olarak devam ederken yapılan çalışmalar özellikle büyükşehir yasasıyla beldeden mahalleye dönüştürülen yerleşim yerlerinde büyük memnuniyetle karşılanıyor. Trabzon’un Köprübaşı ilçesi Beşköy Mahallesi’nde Büyükşehir Belediyesi tarafından 1 km betonlama, 2 km asfaltlama çalışmalarına devam edilirken mahallesinde sürdürülen çalışmaları değerlendiren Beşköy Muhtarı Adnan Aydın, Trabzon’un büyükşehir olmasıyla hizmet almaya başladıklarını söyledi.

BÜYÜKŞEHİR’İN NİMETLERİNDEN FAZLASIYLA YARARLANIYORUZ

Beşköy’ün büyükşehir yasasından önce 6 mahallesi olan bir belde iken şimdi tek bir mahalle haline geldiğini ifade eden Aydın, “Mahallemizde Trabzon Büyükşehir Belediyesi tarafından çok ciddi yol çalışmaları yapılıyor. Bunlar Trabzon’un büyükşehir statüsüne kavuşmasıyla bize gelen hizmetler. Büyükşehir’in nimetlerinden fazlasıyla yararlanmaya başladık. Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu’na minnettarız. Kendisi büyük bir hizmet seferberliği başlattı ve mahallemizde bundan fazlasıyla yararlanıyor. Beşköy’de şu an Büyükşehir Belediyesi tarafından 3 km yol asfaltlama ve betonlama yapılıyor ve bunun devamı da olacak. Trabzon iyi ki büyükşehir oldu, iyi ki bu düzenlemeler yapıldı. Sayın başkanımız Gümrükçüoğlu’na bir kez daha teşekkür ediyor, mahallem adına şükranlarımı sunuyorum” diye konuştu.

Print Friendly, PDF & Email

Hakkında Nevzat Yılmaz

Nevzat Yılmaz
Trabzon Haber Gazetesi sahibi ve 1970 den beri gazetecilik yapmaktadır. Anadolu Radyo ve Televizyon Yayıncılar Birliği Kurucu Üyesi. Trabzon/Ortahisar İlçe İnsan Hakları Kurulu üyesi, Trabzon Büyükşehir Belediyesi Kültür Araştırma Kurulu Üyesi. "Olaylarda Basın, Anayasal Basın ve Makaleler adlı 3 eseri vardır"

Bir cevap yazın