Vali Öz, Göztepespor Kulübü Yöneticilerini Kabul Etti

Vali Öz, Göztepespor Kulübü Yöneticilerini Kabul Etti

Trabzon Valisi Abdil Celil Öz, Pazar günü Birlik Nakliyat Düzyurtsporla oynayacağı maç için Trabzon’a gelen Göztepespor Kulübü Yönetim Kurulu Üyelerini makamında kabul etti.

Spor Toto 2.Ligde mücadele eden İzmir Göztepespor’un yöneticileri Kaan Küçükağalar ve Kemal Şentürk ile görüşen Vali Öz, “Göztepe ülkemizin köklü bir kulübüdür. Türk futbol tarihinde önemli başarıları var. Trabzon da bir spor şehridir. Sporla ilgili farklı duyguları yaşayan ve spor kulüplerinin canla başla çalıştığı bir şehir. Bunun en bariz örneklerinden birisi Düzyurtspor’dur. Yani bir beldeden çıkıp dar gelirli insanların oluşturduğu bu kulübümüz büyük bir başarıya ulaştı. Amatör ruhla çalışarak geçen yıl üçüncü ligden ikinci lige çıktılar. Bu önemli bir başarı. Bu başarılarından dolayı onları kutluyorum. Bütün maçlarını takip ediyoruz. Başarılar diliyoruz.

Spor dostluk ve kardeşlik duygularının ön plana çıktığı güzel bir alandır. Tabi en büyük dileğimiz sporda şiddetin olmaması, centilmence mücadelenin yaşanması, kulüplerin birbirinin maçına gelmesi, seyircilerinin birbirleriyle kaynaşması ve kucaklaşmasıdır” dedi.

Ziyarette Vali Öz’e  Göztepespor Yöneticileri tarafından üzerinde kendi isminin yazılı olduğu bir forma hediye edildi.

Print Friendly, PDF & Email

Hakkında Nevzat Yılmaz

Nevzat Yılmaz
Trabzon Haber Gazetesi sahibi ve 1970 den beri gazetecilik yapmaktadır. Anadolu Radyo ve Televizyon Yayıncılar Birliği Kurucu Üyesi. Trabzon/Ortahisar İlçe İnsan Hakları Kurulu üyesi, Trabzon Büyükşehir Belediyesi Kültür Araştırma Kurulu Üyesi. "Olaylarda Basın, Anayasal Basın ve Makaleler adlı 3 eseri vardır"

Bir cevap yazın