TTSO’da yeni yönetim kurulu ilk toplantısını gerçekleştirdi

tha – Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası’nda (TTSO) 13 Nisan’da gerçekleştirilen seçimler sonucunda göreve gelen M. Suat Hacısalihoğlu başkanlığındaki yönetim kurulu ilk toplantısını gerçekleştirdi.

Başkan Hacısalihoğlu, yeni görev döneminin tüm yöneticilere hayırlı olması dileklerini ilerek, Trabzon’u her yönüyle daha ileriye taşımak için proje üretmeye devam edeceklerini vurguladı. Şehir dışında olan İlyas Bektaş ve Güven Küçükosman’ın katılmadığı toplantıda görev dağılımı da şu şekilde yapıldı:

Suat Hacısalihoğlu (Yönetim Kurulu Başkanı), Tolga Avcı (Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı), Mustafa Zihni Serdar (Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı), Murat Zeki Solak (Yatırımlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı), Özcan İlarslan (Yönetim Kurulu Sayman Üyesi), Halil Yaroğlu (Yönetim Kurulu Üyesi), Ali Uzunalioğlu (Yönetim Kurulu Üyesi), Kadem Çakıroğlu (Yönetim Kurulu Üyesi), Murat İskender (Yönetim Kurulu Üyesi), İlyas Bektaş (Yönetim Kurulu Üyesi), Güven Küçükosman (Yönetim Kurulu Üyesi)

Print Friendly, PDF & Email

Hakkında Nevzat Yılmaz

Nevzat Yılmaz
Trabzon Haber Gazetesi sahibi ve 1970 den beri gazetecilik yapmaktadır. Anadolu Radyo ve Televizyon Yayıncılar Birliği Kurucu Üyesi. Trabzon/Ortahisar İlçe İnsan Hakları Kurulu üyesi, Trabzon Büyükşehir Belediyesi Kültür Araştırma Kurulu Üyesi. "Olaylarda Basın, Anayasal Basın ve Makaleler adlı 3 eseri vardır"