TTSO İl Kadın Girişimciler Kurulu’ndan ziyaretler

tha – Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi üyeleri, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç ve Trabzon Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Eyyüp Ergan’ı ziyaret etti.

TTSO İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Nurcan Göç, başkan yardımcıları ve icra komitesi üyeleri, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu ve Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç’i makamlarında ziyaret etti. Zorluoğlu ve Genç’e göreve seçilmeleri nedeniyle tebriklerini ileten Başkan Göç, yürüttükleri çalışmalar hakkında bilgi verdi.

TTSO İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Nurcan Göç ve beraberindekiler Trabzon Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Eyyüp Ergan’ı da ziyaret etti. Ergan, kadınların iş dünyasında yer almasının önemine değinerek, icra komitesi üyelerine çalışmalarında başarı dileklerini iletti.

Print Friendly, PDF & Email

Hakkında Nevzat Yılmaz

Nevzat Yılmaz
Trabzon Haber Gazetesi sahibi ve 1970 den beri gazetecilik yapmaktadır. Anadolu Radyo ve Televizyon Yayıncılar Birliği Kurucu Üyesi. Trabzon/Ortahisar İlçe İnsan Hakları Kurulu üyesi, Trabzon/Ortahisar Kent Konseyi yürütme kurulu üyesi, Trabzon Büyükşehir Belediyesi Kültür Araştırma Kurulu Üyesi. "Olaylarda Basın, Anayasal Basın ve Makaleler adlı 3 eseri vardır"