TRABZON’DA GALA ZAMANI

tha – TRABZON’DA GALA ZAMANI

Herkes orada olacak…

Trabzon Uluslararası Film Festivali kapsamında aynı günde 3 gala yapılacak.

Trabzon’da 1.’si düzenlenen Uluslararası Film Festivali, tüm coşkusuyla kaldığı yerden devam ediyor. 16-26 Ağustos tarihleri arasında ilçelerde halka ücretsiz olarak yazlık sinema gösterime sunan TUFFEST, yaptığı organizasyonla büyük ilgi gördü. TUFFEST, 22 Ağustos (yarın) tarihinde Forum AVM’de 2, Varlıbaş AVM’de 1 gala gerçekleştirecek.

RÜYA 13.30’DA

Başrollerini Gizem Erdem, Mehmet Ali Nuroğlu’nun oynadığı, Derviş Zaim’in yönetmenliğini yaptığı 2017’nin filmi Rüya, Forum AVM’de galasını gerçekleştirecek. 13.30’da başlayacak olan kokteylin ardından saat 14.00’da yönetmenle beraber film izlenecek. Film sonrasında seyirciyle birlikte söyleşi yapılacak.

KALANDAR SOĞUĞU 18.30’DA

Tamamı Trabzon’da çekilen ve Oscar adayı olan Kalandar Soğuğu, galasını Forum AVM’de gerçekleştirecek. Yönetmen Mustafa Kara, oyuncular ve tüm teknik ekibin katılacağı galada kokteyl 18.30’da başlayacak. Tüm ekiple birlikte 19.00’da filmin izlenmesinin ardından seyirciyle birlikte söyleşi gerçekleştirilecek.

SON KUŞLAR 16.00

Şahverdi Ali Eren, Fatma Öney, Senar Sağdıç gibi ünlü isimlerin oynadığı, yönetmen Bedir Afşin’in filmi Son Kuşlar’ın galası Varlıbaş AVM’de yapılacak. 16.00’da başlayacak olan kokteyle yönetmen Bedir Afşin de katılacak. Kokteylin ardından 16.30’da film gösterimi yapılacak. Ardından yönetmenle birlikte söyleşi gerçekleştirilecek.

Print Friendly, PDF & Email

Hakkında Nevzat Yılmaz

Nevzat Yılmaz
Trabzon Haber Gazetesi sahibi ve 1970 den beri gazetecilik yapmaktadır. Anadolu Radyo ve Televizyon Yayıncılar Birliği Kurucu Üyesi. Trabzon/Ortahisar İlçe İnsan Hakları Kurulu üyesi, Trabzon Büyükşehir Belediyesi Kültür Araştırma Kurulu Üyesi. "Olaylarda Basın, Anayasal Basın ve Makaleler adlı 3 eseri vardır"