Trabzon Valisi Abdil Celil Öz, Yenicuma Mahallesinde Yapımı Devam Eden Sosyal Güvenlik Kurumu Yeni Hizmet Binası’nda İncelemelerde Bulundu

SGK’nın Yeni Hizmet Binasında Vatandaşlarımız Daha Modern Ve Rahat Ortamlarda Hizmet Alacak

Trabzon Valisi Abdil Celil Öz, Yenicuma Mahallesinde Yapımı Devam Eden Sosyal Güvenlik Kurumu Yeni Hizmet Binası’nda İncelemelerde Bulundu

SGK İl Müdürü Musa Bulut ile birlikte binayı gezen Vali Öz, yapılan çalışmalar hakkında Bulut’tan bilgi aldı.

3 bin 500 metrekarelik bir alana kurulan binanın büyük oranda tamamlandığını ifade eden Vali Öz, “İlimizde inşaatı devam eden yeni Sosyal Güvenlik Kurumu hizmet binamızın önemli bir kısmı tamamlandı. Diğer çalışmalarını da en kısa zamanda bitirip bütün vatandaşlarımıza sosyal güvenlik hizmetini modern fiziki ortamlarda daha etkin ve kaliteli şekilde vermiş olacağız.

Bunun yanında ilçelerimizde sosyal güvenlik merkezleriyle ilgili açılan binalarımız ve inşaatı devam edenler var. Bu alanda ciddi değişim ve dönüşüm yaşıyoruz. Hizmetlerin bütün vatandaşlarımıza en iyi şekilde yansıması için hep birlikte gayret gösteriyoruz” dedi.

SGK İl Müdürü Musa Bulut ise, yeni hizmet binasının

Print Friendly, PDF & Email

Hakkında Nevzat Yılmaz

Nevzat Yılmaz
Trabzon Haber Gazetesi sahibi ve 1970 den beri gazetecilik yapmaktadır. Anadolu Radyo ve Televizyon Yayıncılar Birliği Kurucu Üyesi. Trabzon/Ortahisar İlçe İnsan Hakları Kurulu üyesi, Trabzon Büyükşehir Belediyesi Kültür Araştırma Kurulu Üyesi. "Olaylarda Basın, Anayasal Basın ve Makaleler adlı 3 eseri vardır"

Bir cevap yazın