Trabzon Valisi A.Celil Öz başsağlığı mesajı yayınladı

ARTVİNLİ HEMŞEHRİLERİMİZİN ACILARINI PAYLAŞIYOR, HER ZAMAN YANLARINDA OLDUĞUMUZU İFADE EDİYORUZ

         Geçen hafta sonu Artvin ve ilçelerinde meydana gelen sel ve devamındaki heyelanlar sonucu oluşan can ve mal kayıpları nedeniyle Trabzon Valisi A.Celil Öz başsağlığı mesajı yayınladı.

         Vali Öz mesajında;’’Tüm ülkemizi yasa boğan bu felakette hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar ve ölenlerin yakınlarına baş sağlığı diliyorum. Kaybettiğimiz vatandaşlarımızı geri getirmek mümkün değil. Ancak maddi zararlar mutlaka telafi edilir. Afetin meydana geldiği saatlerde Artvin Valimizle görüşerek tüm imkânlarımızı bölgeye yönlendirdik. Gerek AFAD gerekse diğer kurumlarımızın ekipleri can ve mal kayıplarının en çok yaşandığı Hopa ilçesine en erken ulaşan ekiplerdendir ‘’ dedi.

        Vali ayrıca tüm Trabzonluların her türlü yardıma hazır olduğunu ifade ederek, bundan sonra yapılacak olan çalışmalarda tüm Trabzon halkı olarak acısı ve maddi zararı olan Artvinli yurttaşlarımızın yanlarında olacaklarını söyledi.

         Vali Öz mesajının son bölümünde de arama kurtarma çalışmalarına katılan AFAD, Trabzon Büyükşehir Belediyesi, Karayolları, Devlet Su İşleri, Sağlık Müdürlüğü ve UMKE personeline teşekkür etti.

Print Friendly, PDF & Email

Hakkında Nevzat Yılmaz

Nevzat Yılmaz
Trabzon Haber Gazetesi sahibi ve 1970 den beri gazetecilik yapmaktadır. Anadolu Radyo ve Televizyon Yayıncılar Birliği Kurucu Üyesi. Trabzon/Ortahisar İlçe İnsan Hakları Kurulu üyesi, Trabzon Büyükşehir Belediyesi Kültür Araştırma Kurulu Üyesi. "Olaylarda Basın, Anayasal Basın ve Makaleler adlı 3 eseri vardır"

Bir cevap yazın