Trabzon Atatürk Alanı sinemaya dönüyor Nadide Hayat gösterimde

tha – Trabzon Atatürk Alanı sinemaya dönüyor Nadide Hayat gösterimde

Trabzon Uluslararası Film Festivali, bu akşam hem Atatürk Alanı’nda hem de Zağnos Vadisi’nde ücretsiz olarak film gösterime sunacak.

  1. Trabzon Uluslararası Film Festivali (TUFFEST) kapsamında Zağnos Vadisi ve 7 ilçede oluşturulan yazlık sinema bugünden itibaren Atatürk Alanı’na da taşındı.

BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

Trabzon halkı tarafından yazlık sinemaya gösterilen ilgiden dolayı TUFFEST yönetimi Atatürk Alanı’nda da film gösterilmesi kararını aldı.

HER AKŞAM BİR FİLM

Gündüzleri birçok sanatsal faaliyetler, söyleşiler ve panellerin yer alacağı Atatürk Alanı’nda her akşam 21.00’da bir film halkın izlemesi için gösterime sunulacak.

ATATÜRK ALANI’NDA NADİDE HAYAT

Atatürk Alanı’nda bu akşam başrollerini Demet Akbağ, Yetkin Dikinciler’in oynadığı ve yönetmen Çağan Irmak’ın filmi Nadide Hayat halkımıza ücretsiz olarak gösterilecektir.

 

ZAĞNOS VADİSİ’NDE UZUN HİKAYE

Zağnos Vadisi’nde de başrollerini Kenan İmirzalıoğlu, Tuğçe Kazaz’ın oynadığı ve yönetmen Osman Sınav’ın filmi Uzun Hikaye saat 20.00’da halkımıza ücretsiz olarak gösterime girecektir.

Print Friendly, PDF & Email

Hakkında Nevzat Yılmaz

Nevzat Yılmaz
Trabzon Haber Gazetesi sahibi ve 1970 den beri gazetecilik yapmaktadır. Anadolu Radyo ve Televizyon Yayıncılar Birliği Kurucu Üyesi. Trabzon/Ortahisar İlçe İnsan Hakları Kurulu üyesi, Trabzon Büyükşehir Belediyesi Kültür Araştırma Kurulu Üyesi. "Olaylarda Basın, Anayasal Basın ve Makaleler adlı 3 eseri vardır"