Trabzon Antalya’da tanıtılıyor

tha – Trabzon Büyükşehir Belediyesi Akdeniz Belediyeler Birliği (AKBB)tarafından düzenlenen 8. Antalya City Expo-Antalya Şehircilik ve Teknolojileri Fuarında Trabzon’u tanıtıyor. Fuara alanında uzman kişiler katılıyor.

28-30 Marta tarihleri arasında ANFAŞ Expo Center’de açılan fuarda Trabzon Büyükşehir Belediyesi’nin standı yoğun ilgi gördü. Yerel Yönetimler Sempozyumu’nun da yer aldığı fuarda ziyaretçilere Trabzon’u tanıtan broşür ve materyallerin yanı sıra çeşitli hediyeler verildi. Fuarda ayrıca belediyelere yönelik araç, gerek ve hizmet üreten tedarikçi firmalarla da görüşmeler yapılıyor.

Fuarda, Trabzon’un önemli projelerinden olan, Meydan parkı 1 ve 2 Etap düzenlemeleri,  Trabzon Botanik, Karagöz Meydanı, Gülcemal, Katlı Otopark, Öğretmenevi ve Cudibey İlköğretim Okulu, Spor Temalı Park, Kentsel Dönüşüm Projeleri ziyaretçiler tarafından ilgi ile takip ediliyor.

115 katılımcının yer aldığı fuarda firmalar, belediye ve ulaşım araçları, geçiş ve aktarma sistemleri, belediye demirbaş ve tüketim malzemeleri, kent mobilyaları, park- bahçe düzenlemeleri, bahçe süs bitkileri, peyzaj, altyapı su, gaz, yol malzeme ve ekipmanları, arıtma sistemleri, temizlik ve bakım ekipmanları, ses, ışık ve görüntü ekipmanları, spor tesisi ve spor malzemeleri, güvenlik, yangın, iş sağlığı ve güvenliği, elektrik, elektronik, bilgisayar otomasyon, yazılım, e-belediyecilik sistemleri gibi yeni ürün gruplarını ziyaretçilere sunuyor.

3 gün sürecek fuarda, 3 bini profesyonel olmak üzere 15 binin üzerinde ziyaretçinin katılım göstermesi bekleniyor.

Print Friendly, PDF & Email

Hakkında Nevzat Yılmaz

Nevzat Yılmaz
Trabzon Haber Gazetesi sahibi ve 1970 den beri gazetecilik yapmaktadır. Anadolu Radyo ve Televizyon Yayıncılar Birliği Kurucu Üyesi. Trabzon/Ortahisar İlçe İnsan Hakları Kurulu üyesi, Trabzon Büyükşehir Belediyesi Kültür Araştırma Kurulu Üyesi. "Olaylarda Basın, Anayasal Basın ve Makaleler adlı 3 eseri vardır"