Sahil Güvenlik

Sahil Güvenlik Teşkilatımız Denizlerimizin Güvenliği ve Geleceği İçin Büyük Önem Arz Ediyor

Karadeniz Bölge Komutanlığına bağlı birlikleri denetlemek için Trabzon’a gelen Sahil Güvenlik Karadeniz Bölge Komutanı Albay Murat Özer, Trabzon Valisi Abdil Celil Öz’ü ziyaret etti.

Sahil Güvenlik Karadeniz Bölge Komutanı Albay Özer ile bir süre görüşen Vali Öz, “Denizlerimizin geleceği için büyük önem arzeden Sahil Güvenlik Karadeniz Bölge Komutanlığımız bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da bağlısı tüm unsurlar ve yüksek nitelikli personeli ile denizlerimizdeki her türlü yasa dışı faaliyetle etkin mücadele ederek bu mücadelesini bundan sonra da sürdürecektir” dedi.

Sahil Güvenlik Karadeniz Bölge Komutanı Albay Murat Özer de, komutanlığa bağlı birliklerde denetleme ve inceleme yapacaklarını ifade ederek, kendisini kabul eden Vali Öz’e teşekkür etti.

Albay Özer, ziyaretin anısına Vali’ye komutanlığa ait arma ve şapka hediye etti.

Print Friendly, PDF & Email

Hakkında Nevzat Yılmaz

Nevzat Yılmaz
Trabzon Haber Gazetesi sahibi ve 1970 den beri gazetecilik yapmaktadır. Anadolu Radyo ve Televizyon Yayıncılar Birliği Kurucu Üyesi. Trabzon/Ortahisar İlçe İnsan Hakları Kurulu üyesi, Trabzon Büyükşehir Belediyesi Kültür Araştırma Kurulu Üyesi. "Olaylarda Basın, Anayasal Basın ve Makaleler adlı 3 eseri vardır"

Bir cevap yazın