Nice Şerefli Şampiyonluklara

tha – Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Trabzonspor’un kuruluşunun 50’nci yıldönümü münasebetiyle bir mesaj yayınladı. Başkan Gümrükçüoğlu yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi:

“2 Ağustos 1967 yılında kurulun ve tarihinde kazandığı sayısız kupayla Anadolu’nun gururu olan, Türkiye’nin ve dünyanın her yerinde taraftarı bulunan Trabzonspor’umuz 50 yaşında. Kurulduğu günden bugüne kadar 7 kez Türkiye Süper Lig Şampiyonu olan, 7 tane Cumhurbaşkanlığı Kupasını müzesine koyan, 8 kez de Türkiye Kupasını kazanan Trabzonspor’un geçmişte elde ettiği başarılar azmin ve inancın zaferiydi. Aynı ruhla ve yeni stadı ile birlikte Trabzonspor’umuzun önü bundan sonra çok daha açık olacaktır. Bu duygu ve düşüncelerle Türkiye’de temiz futbolun temsilcisi, şerefli şampiyonlukların sahibi Trabzonspor’umuzun kuruluşunun 50’nci yıldönümünü kutluyor, birlik-beraberlik içinde nice 50 yıllara ve yine şampiyonluklarla dolu tarihi zaferlere ulaşmasını diliyorum.”

Print Friendly, PDF & Email

Hakkında Nevzat Yılmaz

Nevzat Yılmaz
Trabzon Haber Gazetesi sahibi ve 1970 den beri gazetecilik yapmaktadır. Anadolu Radyo ve Televizyon Yayıncılar Birliği Kurucu Üyesi. Trabzon/Ortahisar İlçe İnsan Hakları Kurulu üyesi, Trabzon Büyükşehir Belediyesi Kültür Araştırma Kurulu Üyesi. "Olaylarda Basın, Anayasal Basın ve Makaleler adlı 3 eseri vardır"