Muhtarlardan Başkan Gümrükçüoğlu’na asfalt teşekkürü

Muhtarlardan Başkan Gümrükçüoğlu’na asfalt teşekkürü

Trabzon Büyükşehir Belediyesi, Trabzon il genelindeki asfalt hamlesine ara vermeden devam ediyor. Her gün Trabzon’un dört ayrı noktasında asfaltlama çalışması yapan Büyükşehir Belediyesi, Vakfıkebir ilçesinin Fevziye, Köprüce ve Karatepe mahallerinin kullandığı grup yolunda asfaltlama çalışmalarını tamamlandı.

Büyükşehir Belediyesi’nin bölgelerinde yaptıkları çalışmalardan duydukları memnuniyeti ifade eden mahalle muhtarları, Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu’na teşekkür etti.

Köprüce Mahalle Muhtarı Hasan Bahadır, “Çocukluğumdan beri bu yolda bir çalışma yapılmadı. İlk defa Büyükşehir Belediyemiz tarafından bir çalışma yapılıyor. Bundan dolayı başkanımıza teşekkür ediyorum” şeklinde konuşurken, Karatepe Mahallesi Muhtarı Mustafa Algün ise, “Fevziye-Köprüce-Karatepe-Bozluca-Tonya-İskenderli grup yolunda asfaltlama yapıyoruz. Burada emeği geçenlere, özellikle Büyükşehir Belediye başkanımıza teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

BÜYÜKŞEHİR’LE BİRLİKTE HİZMETE KAVUŞTUK

Fevziye Mahalle Muhtarı Sait Cirav da, “Bu hizmetten dolayı Büyükşehir Belediyemize teşekkür ediyorum. Trabzon büyükşehir olduktan sonra hizmetlerin arttığını görüyoruz. Büyükşehir’in meyvelerini toplamaya başladık” diye konuştu.

Print Friendly, PDF & Email

Hakkında Nevzat Yılmaz

Nevzat Yılmaz
Trabzon Haber Gazetesi sahibi ve 1970 den beri gazetecilik yapmaktadır. Anadolu Radyo ve Televizyon Yayıncılar Birliği Kurucu Üyesi. Trabzon/Ortahisar İlçe İnsan Hakları Kurulu üyesi, Trabzon Büyükşehir Belediyesi Kültür Araştırma Kurulu Üyesi. "Olaylarda Basın, Anayasal Basın ve Makaleler adlı 3 eseri vardır"

Bir cevap yazın