Dünya Çevre Günü etkinlikleri gerçekleştirildi

Trabzon Büyükşehir Belediyesi, 5 Haziran Dünya Çevre Günü etkinlikleri kapsamında kamuoyunun bilinçlendirilmesine yönelik olarak çalışmalarını sürdürüyor. Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü ile birlikte daha önce Sera Gölü’nde önemli bir sosyal etkinliğe imza atan Büyükşehir Belediyesi, son olarak Meydan Parkı’nda kurduğu özel stantla vatandaşları çevrenin korunması hususunda bilgilendirdi.

Büyükşehir Belediyesi, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü ve Ortahisar Belediyesi tarafından oluşturulan stantta vatandaşlara Büyükşehir Belediyesi tarafından 5 Haziran Çevre Gününe özel tişört ve şapka, el broşürleri, atık pil kutusu dağıtımı yapıldı. Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisi 1. Başkanvekili Seyfullah Kınalı söz konusu etkinliklerde hazır bulundu.

Print Friendly, PDF & Email

Hakkında Nevzat Yılmaz

Nevzat Yılmaz
Trabzon Haber Gazetesi sahibi ve 1970 den beri gazetecilik yapmaktadır. Anadolu Radyo ve Televizyon Yayıncılar Birliği Kurucu Üyesi. Trabzon/Ortahisar İlçe İnsan Hakları Kurulu üyesi, Trabzon Büyükşehir Belediyesi Kültür Araştırma Kurulu Üyesi. "Olaylarda Basın, Anayasal Basın ve Makaleler adlı 3 eseri vardır"

Bir cevap yazın