İstanbul Ticaret Odası meclis üyelerinden TTSO’ya ziyaret

tha – İstanbul Ticaret Odası (İTO) meclis üyelerinden oluşan bir heyet, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası’nı (TTSO) ziyaret etti.

İTO Meclis Üyesi ve Trabzon Dünya Ticaret Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı Birol Hacıoğlu başkanlığındaki heyet, TTSO Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu, Meclis Başkan Yardımcısı Halil İbrahim Nalbant ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılandı.

TTSO Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu, çeşitli ziyaretlerde bulunmak için Trabzon’a gelen İTO heyetini ağırlamaktan mutluluk duyduklarını belirterek, Trabzon’un ticari ve ekonomik yapısıyla yürütülen projeler hakkında bilgi sundu. İTO Meclis Üyesi Birol Hacıoğlu da, Trabzon’da kendilerini ağırlayan TTSO yönetimine teşekkür etti.

İTO meclis üyeleri, TTSO Özel İpekyolu Müzesi’ni de gezerek eserleri inceledi. Heyet adına Birol Hacıoğlu, müze şeref defterini imzaladı.

Print Friendly, PDF & Email

Hakkında Nevzat Yılmaz

Nevzat Yılmaz
Trabzon Haber Gazetesi sahibi ve 1970 den beri gazetecilik yapmaktadır. Anadolu Radyo ve Televizyon Yayıncılar Birliği Kurucu Üyesi. Trabzon/Ortahisar İlçe İnsan Hakları Kurulu üyesi, Trabzon/Ortahisar Kent Konseyi yürütme kurulu üyesi, Trabzon Büyükşehir Belediyesi Kültür Araştırma Kurulu Üyesi. "Olaylarda Basın, Anayasal Basın ve Makaleler adlı 3 eseri vardır"