Meclis üyeleri bilgilendirme toplantısı TOBB’da yapıldı

tha – Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyeleri, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Meclis Üyeleri Bilgilendirme Semineri’ne katıldı.

TTSO Meclis Başkanı M. Şadan Eren, Yönetim Kurulu Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu, yönetim kurulu ve meclis üyelerinin katıldığı, TOBB İkiz Kuleler ve TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi’nde gerçekleştirilen seminerde çeşitli konuşmacılar tarafından bilgilendirmeler yapıldı.

Seminerde meclis üyelerine; Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği kurumsal yapısı, faaliyetleri ve son dönem çalışmaları, meslek örgütlerinin Türk siyasi tarihindeki yeri, önemi ve karar alma sürecinde TOBB’un rolü, arabuluculuk, teminat mektupları ve Eximbank kredileri, küresel gelişmeler ve Türkiye, İstihdam Seferberliği 2019, protokol kuralları, finansal yönetim, son dönemde hayata geçen düzenlemeler, TOBB iştirakleri, iş hayatında iletişim, etkili yönetim becerileri, Türkiye ekonomisindeki güncel gelişmeler konusunda alanında yetkin konuşmacılar tarafından bilgiler aktarıldı.

TTSO meclis üyeleri ayrıca TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi’nin mühendislik bölümlerinde yer alan laboratuvarları inceledi ve yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Print Friendly, PDF & Email

Hakkında Nevzat Yılmaz

Nevzat Yılmaz
Trabzon Haber Gazetesi sahibi ve 1970 den beri gazetecilik yapmaktadır. Anadolu Radyo ve Televizyon Yayıncılar Birliği Kurucu Üyesi. Trabzon/Ortahisar İlçe İnsan Hakları Kurulu üyesi, Trabzon/Ortahisar Kent Konseyi yürütme kurulu üyesi, Trabzon Büyükşehir Belediyesi Kültür Araştırma Kurulu Üyesi. "Olaylarda Basın, Anayasal Basın ve Makaleler adlı 3 eseri vardır"