İşitme engelli sporcular

İşitme engelli sporcular Başkan Gümrükçüoğlu’na teşekkür etti

Trabzon İşitme Engelliler Spor Kulübü Başkanı Ömer Ayar, beraberindeki sporcular ile birlikte Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu’nu makamında ziyaret etti. Ziyarette Başkan Gümrükçüoğlu’na işitme engelli sporculara verdiği destekler için teşekkür eden Ayar, “Sizlerin destekleriyle işitme engelli sporcular önemli başarılara imza attı. Destekleriniz sayesinde sporcularımız sosyal yönden önemli avantajlar elde etti. Sizlere teşekkür etmek istedik. İnşallah desteklerinizin devamını bekliyoruz” diye konuştu.

İşitme engelli sporculara destek vermenin boyunlarının borcu olduğunu ifade eden Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu ise, “Sizlerin her zaman yanınızda olmak bizim vazifemizdir. Sporcu kardeşlerimin bu tür sportif faaliyetlere özellikle sosyal yönden güçlendiğini görmek bizler için en büyük mutluluktur. İnşallah ilerleyen yıllarda sporcu arkadaşlarım çok daha büyük başarılara imza atacaktır ancak şunu üzerine basarak ifade etmek istiyorum ki bizler için önemli olan sportif başarıdan ziyade kardeşlerimizin sosyal yönden avantaj elde etmesidir. Allah (c.c.) bizlere ömür verdiği sürece her zaman yanınızda olacağız” şeklinde konuştu.

Print Friendly, PDF & Email

Hakkında Nevzat Yılmaz

Nevzat Yılmaz
Trabzon Haber Gazetesi sahibi ve 1970 den beri gazetecilik yapmaktadır. Anadolu Radyo ve Televizyon Yayıncılar Birliği Kurucu Üyesi. Trabzon/Ortahisar İlçe İnsan Hakları Kurulu üyesi, Trabzon Büyükşehir Belediyesi Kültür Araştırma Kurulu Üyesi. "Olaylarda Basın, Anayasal Basın ve Makaleler adlı 3 eseri vardır"

Bir cevap yazın