Başkan Gümrükçüğoğlu, Trabzonspor yönetimini kabul etti

tha – Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerini makamında kabul etti.

Ağaoğlu ve yönetim kurulu üyelerine görevlerinde başarılar dileyen Gümrükçüoğlu, “Zor bir dönemde Trabzonspor için sadece elinizi değil, bedeninizi de taşın altına koydunuz. Bu süreçte şehir olarak, camia olarak her konuda size destek olmak boynumuzun borcudur. Çok güzel işler yapacağınıza, Trabzonspor’umuzu gerek sportif ve gerekse mali açıdan zirveye taşıyacağınıza canı gönülden inanıyoruz” dedi.

Trabzonspor Başkanı Ağaoğlu ise desteklerinden ötürü teşekkür ettiği başkan Gümrükçüoğlu’nu kulübün yapısı ve durumu hakkında bilgilendirdi.

Ziyarette TTSO Meclis Başkanı Şadan Eren ve TTSO Yönetim Kurulu Başkanı Suat Hacısalihoğlu da hazır bulundu.

Print Friendly, PDF & Email

Hakkında Nevzat Yılmaz

Nevzat Yılmaz
Trabzon Haber Gazetesi sahibi ve 1970 den beri gazetecilik yapmaktadır. Anadolu Radyo ve Televizyon Yayıncılar Birliği Kurucu Üyesi. Trabzon'da Ortahisar İlçe İnsan Hakları Kurulu yürütme kurulu üyesi,Trabzon Gazeteciler Cemiyeti Başkan Yardımcısı, Trabzon Büyük Şehir Belediyesi Kültür Araştırma Kurulu Üyesi. "Olaylarda Basın, Anayasal Basın ve Makaleler adlı 3 eseri vardır"