ADLİYE FUTBOL TAKIMI GÖZ DOLDURUYOR

Yomra Gençlik ve Spor Müdürlüğünün katkılarıyla düzenlenen Yomra Kaymakamlığı Futbol Turnuvası müsabakalarına  Özkan ÖLDÜR, Barış AKKAYA, Emre BAHÇEKAPILI, Recep KARABİNA, Bekir ÖZER, Furkan ATASOY, Samet KAMÇI, Ahmet Raşit TONKAL, Emre YÜKSEL, Adem DEĞERMENCİ, Adil TÜFEK,  Mustafa GÜNEŞ, Murat ÇUBUKCU, Veysel GÜL ve Olcay TÜRKYILMAZ kadrosuyla katılan Trabzon Adliyesi futbol takımı, finalde karşılaşmış olduğu Esnaf-1 takımını Furkan, Adem ve Murat’ın son dakika golüyle 3-2 kazanarak kupanın sahibi oldu.

Trabzon Adliyesi futbol takımı kupasını Trabzon Cumhuriyet Başsavcı Vekili Mustafa AKBULUT’un elinden aldı. Oynayan oynamayan oyuncularıyla birlik mesajı veren Trabzon Adliyesi futbol takımını tebrik eden Başsavcı vekili başarılar diledi.

Trabzon Adliyesi futbol takımına Cumhuriyet Başsavcısı Mahmut Kutanoğlu özel ilgi gösterirken futbolcuları tüm maçlarında hiç yalnız bırakmayan başsavcı vekili Mustafa Akbulut özverili katkılarıyla adliyenin ismini daima en iyi şekilde tanıtan futbolcularla gurur duyduğunu belirtti.

Sosyal aktivite olarak çok etkin olan adliye futbol takımı adliyede çalışan personellerden seçilmiş olup Trabzon kurumlar arasında göz doldurmaktadır.

Print Friendly, PDF & Email

Hakkında Nevzat Yılmaz

Nevzat Yılmaz
Trabzon Haber Gazetesi sahibi ve 1970 den beri gazetecilik yapmaktadır. Anadolu Radyo ve Televizyon Yayıncılar Birliği Kurucu Üyesi. Trabzon/Ortahisar İlçe İnsan Hakları Kurulu üyesi, Trabzon Büyükşehir Belediyesi Kültür Araştırma Kurulu Üyesi. "Olaylarda Basın, Anayasal Basın ve Makaleler adlı 3 eseri vardır"

Bir cevap yazın