2016’DA ALMANYA

2016’DA ALMANYA

Ankara’da faaliyet gösteren Trabzon Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Bilgin Aygül ve beraberindekiler Trabzon’da çeşitli ziyaretlerde bulundu.

Ziyaret programı doğrultusunda Akçaabat Belediyesi’ne gelen heyet başkan Türkmen’i makamında ziyaret etti.

Vakıf Başkanı Aygül:’’Bu yıl 19-22 Şubat 2015 tarihleri arasında Ankara’da 9.’sunu düzenleyecekleri Her Yönüyle Trabzon Günleri hakkında bilgi verdi.38 yıl önce 1976’da Trabzon Derneği’ni kurduk. O tarihten itibaren çalışmalarımızı yöremiz insanına yönelik aralıksız sürdürüyoruz. Bu yıl Ankara’da etkinliğimizin 9.’sunu gerçekleştireceğiz.10.’sunu nasipse Almanya Köln’de gerçekleştireceğiz.’’dedi.

Başkan Türkmen ise çalışmalarından dolayı Bilgin Aygül’e teşekkür etti ve kendisine Akçaabat Belediyesi Kültür yayınlarının son çıkan eserlerini hediye etti.

Print Friendly, PDF & Email

Hakkında Nevzat Yılmaz

Nevzat Yılmaz
Trabzon Haber Gazetesi sahibi ve 1970 den beri gazetecilik yapmaktadır. Anadolu Radyo ve Televizyon Yayıncılar Birliği Kurucu Üyesi. Trabzon/Ortahisar İlçe İnsan Hakları Kurulu üyesi, Trabzon/Ortahisar Kent Konseyi yürütme kurulu üyesi, Trabzon Büyükşehir Belediyesi Kültür Araştırma Kurulu Üyesi. "Olaylarda Basın, Anayasal Basın ve Makaleler adlı 3 eseri vardır"

Cevapla