Vali Öz, Kocaeli’ne Tayini Çıkan Doğu Karadeniz Bölge Müdürü Musa Aydemir’e Plaket Verdi

Vali Öz, Kocaeli’ne Tayini Çıkan Doğu Karadeniz Bölge Müdürü Musa Aydemir’e Plaket Verdi

Trabzon Valisi Abdil Celil Öz, Kocaeli’ne tayini çıkan Doğu Karadeniz Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürü Musa Aydemir’i makamında kabul etti.

Kabulde görev süresi içersinde yaptığı hizmetlerden dolayı Bölge Müdürü Aydemir’e bir teşekkür plaketi veren Vali Öz, “Bölge Müdürümüz, bu zamana kadar ticaret şehri Trabzon’da çok güzel hizmetler yaptı. Hem bölgemizde, hem de ilimizde deniz gümrüğü, liman ve havalimanı gümrükleriyle ilgili konularda başarılı çalışmalar icra eden müdürümüz, bina ve iç donanım alanında da yine önemli çalışmalara imza attı. Şimdi de Türkiye’nin üretiminin ve ihracatının önemli can damarlarından birisi olan Kocaeli iline atandı. Orada da güzel hizmetler yapacağına inanıyor, yeni görevinde kendisine başarılar diliyorum” dedi.

Print Friendly, PDF & Email

Hakkında Nevzat Yılmaz

Nevzat Yılmaz
Trabzon Haber Gazetesi sahibi ve 1970 den beri gazetecilik yapmaktadır. Anadolu Radyo ve Televizyon Yayıncılar Birliği Kurucu Üyesi. Trabzon/Ortahisar İlçe İnsan Hakları Kurulu üyesi, Trabzon Büyükşehir Belediyesi Kültür Araştırma Kurulu Üyesi. "Olaylarda Basın, Anayasal Basın ve Makaleler adlı 3 eseri vardır"

Bir cevap yazın