ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIK KURSU ÖĞRENCİLERİNDEN KAN BAĞIŞI

ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIK KURSU ÖĞRENCİLERİNDEN KAN BAĞIŞI

Ortahisar Belediyesi tarafından ücretsiz olarak düzenlenen üniversiteye hazırlık kursunda eğitim gören öğrenciler kan bağışında bulunarak önemli bir sosyal sorumluluk örneği sergilediler.

Ortahisar Belediyesi tarafından ücretsiz olarak düzenlenen üniversiteye hazırlık kursunda eğitim gören öğrenciler ile Zübeyde Hanım Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi öğrencileri Kızılay’a kan bağışında bulunarak önemli bir sosyal sorumluluk örneği sergilediler.

Ortahisar Belediyesi’nin üniversiteye hazırlık kursu öğrencileri ile Zübeyde Hanım Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi öğrencilerine Kızılay Trabzon Şubesinden Kan Bağışçısı Kazanım Uzmanı Emre Nalçaoğlu tarafından kan bağışının önemi anlatıldı. Nalçaoğlu, kan bağışının sağlık yönünden ve insani önemine değindiği konuşmasında, yaptıkları her organizasyona destek veren Ortahisar Belediye Başkanı Av. Ahmet Metin Genç’e teşekkür etti.

Oluşturulan birimlerde kan vermeye uygun olan 42 öğrenci ve öğretmenler kan bağışında bulunarak Kızılay’a destek verdiler.

temp_logo_uzun

Print Friendly, PDF & Email

Hakkında Nevzat Yılmaz

Nevzat Yılmaz
Trabzon Haber Gazetesi sahibi ve 1970 den beri gazetecilik yapmaktadır. Anadolu Radyo ve Televizyon Yayıncılar Birliği Kurucu Üyesi. Trabzon/Ortahisar İlçe İnsan Hakları Kurulu üyesi, Trabzon Büyükşehir Belediyesi Kültür Araştırma Kurulu Üyesi. "Olaylarda Basın, Anayasal Basın ve Makaleler adlı 3 eseri vardır"

Bir cevap yazın