TTSO’da Konsept İnovasyon Ağı Projesi eğitimleri başladı

tha – Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası’nda (TTSO) Konsept İnovasyon Ağı Projesi kapsamında Girişimcilik ve Fikri Mülkiyet Haklarına Giriş eğitimleri verildi.

Avrupa Birliği’nce finanse edilen ve TR-AB İş Dünyası Diyaloğu Programı kapsamında Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) tarafından yürütülen, Bulgaristan Ticaret ve Sanayi Odası ile Litvanya’nın Kaunas Ticaret, Sanayi ve Esnaf Odası’nın da ortağı olduğu Konsept İnovasyon Ağı Projesi kapsamında TTSO’da çeşitli eğitim programları düzenlendi.

Araştırma ve geliştirme, yenilik ve teknoloji transferi üzerine odaklanan kurum-kuruluşların temsilcileri, yenilik, teknoloji ve yenilikçi girişimcilik ile ilgilenen bireyler ve girişimcilerin katıldığı eğitim programının ilk haftasında 4 gün süren Girişimcilik Eğitimi ve bir gün süren Fikri Mülkiyet Haklarına Giriş Eğitimi verildi.

HACISALİHOĞLU SERTİFİKALARINI VERDİ

TTSO Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu, beraberinde DOKA Genel Sekreteri Onur Adıyaman’la birlikte Girişimcilik eğitimine katılanlara sertifikalarını verdi.

Eğitim programının ikinci haftasında Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimi (22-23-24-25 Şubat 2020) ile Yenilikçilik ve Tasarım Eğitimi (26-27 Şubat 2020) verileceği bildirildi.

Print Friendly, PDF & Email

Hakkında Nevzat Yılmaz

Nevzat Yılmaz
Trabzon Haber Gazetesi sahibi ve 1970 den beri gazetecilik yapmaktadır. Anadolu Radyo ve Televizyon Yayıncılar Birliği Kurucu Üyesi. Trabzon/Ortahisar İlçe İnsan Hakları Kurulu üyesi, Trabzon Büyükşehir Belediyesi Kültür Araştırma Kurulu Üyesi. "Olaylarda Basın, Anayasal Basın ve Makaleler adlı 3 eseri vardır"