TTSO İl Kadın ve Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitelerinde görev bölümü yapıldı

tha – Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası İl Kadın ve Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitelerinde 27 Şubat’taki seçimler sonucunda belirlenen İcra Komitesi üyeleri, ilk toplantılarını gerçekleştirerek görev bölümü yaptı. Buna göre TTSO Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanlığı’na Nurcan Göç, Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanlığı’na ise Tayfun Özlü seçildi.

KADIN GİRİŞİMCİLER KURULU İCRA KOMİTESİ GÖREV BÖLÜMÜ

TTSO İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi’nin ilk toplantısında görev bölümü şu şekilde yapıldı:

Başkan: Nurcan Göç

Başkan Yardımcıları: Zuhal Akyüzlü, Ayla Pirselimoğlu, Seyyare Sungur

Üyeler: Elif Çakıroğlu, Ayça Eminoğlu, Beril Değermenci, Sevtap Bekircan, Zeynep Özkan, Ülkü Koçoğlu, Vildan Özmen, Sezgin Akyüz Sarı, Havva Mandan Çakıroğlu, Ayşe Şenyüz, Selma Hacısalihoğlu.

GENÇ GİRİŞİMCİLER KURULU İCRA KOMİTESİ GÖREV BÖLÜMÜ

TTSO İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi’nin ilk toplantısında ise görev bölümü şu şekilde yapıldı:

Başkan: Tayfun Özlü

Başkan Yardımcıları: Çetin Meral, Ali Çapoğlu, Erham Safa Ergan

Üyeler: Cengiz Öztürk, Onur Tolga Onur, Abdülkadir Çakıroğlu, Sercan Şengün, Arda Keskin, Ayhan Yılmaz Öztürk, Güler Tuğba Gültekin, Ömer Topçu, Serhat Özer, Serdağ Çakıroğlu, Cengiz Sabır.

HACISALİHOĞLU: ŞEHRİMİZE VE ÜLKEMİZE KATKI SUNACAK ÇALIŞMALAR YAPMANIZI BEKLİYORUZ

TTSO Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu, beraberinde Başkan Yardımcısı Tolga Avcı ile Kadın ve Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitelerinin ilk toplantılarına katılarak, yeni görevlerinde başarılar diledi. Hacısalihoğlu, “Şehrimizde en büyük ihtiyaçlardan biri istihdama yönelik çalışmalar. Eğitim programlarıyla kadın ve genç istihdamına katkı yapmaya çalışmalıyız. Girişimci yetiştirme önemli bir iş. Hangi sektörlerde neler yapılabileceğini araştırmalıyız. E-ticarete önem vermeliyiz. Yurtdışı oda ve derneklerle işbirliğine giderek farklı projeler ve etkinlikler gerçekleştirilebilir. Eko turizm ve kültür turizmi başta olmak üzere turizm konusunda da çalışmalar yapılabilir. Görev süreniz boyunca birlikte güzel çalışmalar yapacağımıza inanıyorum. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi.

Print Friendly, PDF & Email

Hakkında Nevzat Yılmaz

Nevzat Yılmaz
Trabzon Haber Gazetesi sahibi ve 1970 den beri gazetecilik yapmaktadır. Anadolu Radyo ve Televizyon Yayıncılar Birliği Kurucu Üyesi. Trabzon/Ortahisar İlçe İnsan Hakları Kurulu üyesi, Trabzon/Ortahisar Kent Konseyi yürütme kurulu üyesi, Trabzon Büyükşehir Belediyesi Kültür Araştırma Kurulu Üyesi. "Olaylarda Basın, Anayasal Basın ve Makaleler adlı 3 eseri vardır"