TTSO Ankara’da Trabzon’un turizmini tanıttı

tha – Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO), Ankara’da düzenlenen 4. Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda (Travel Expo Ankara) Trabzon’un tarihi ve turistik yerleriyle Coğrafi İşaretli Ürünlerini tanıttı.

ATO Congresium Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen fuarda TTSO tarafından açılan stantta kentin Coğrafi İşaretli Ürünleri tanıtıldı. Ayrıca Trabzon’daki tarihi ve turistik yerlerle ilgili de ziyaretçilere bilgi verildi. Stantta Sürmene Bıçağı ve Çarşıbaşı Keşanı reyonları da yer aldı. Ayrıca Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası’nın kentin tanıtımı için internet ortamında yürüttüğü exploretrabzon ve onetrabzon hakkında da ziyaretçilere bilgi verildi.

TTSO Meclis Başkanı M. Şadan Eren, DKİB Başkan Yardımcısı Ahmet Hamdi Gürdoğan ve meclis üyelerinin ziyaret ettiği TTSO standında ayrıca kentteki otel ve restoran işletmecileri ile turizm acenteleri de yer aldı, kenti tanıtıcı broşürler dağıtıldı. Standı ziyaret edenlere fındık ve keşandan yapılan şal hediye edildi.

Print Friendly, PDF & Email

Hakkında Nevzat Yılmaz

Nevzat Yılmaz
Trabzon Haber Gazetesi sahibi ve 1970 den beri gazetecilik yapmaktadır. Anadolu Radyo ve Televizyon Yayıncılar Birliği Kurucu Üyesi. Trabzon/Ortahisar İlçe İnsan Hakları Kurulu üyesi, Trabzon/Ortahisar Kent Konseyi yürütme kurulu üyesi, Trabzon Büyükşehir Belediyesi Kültür Araştırma Kurulu Üyesi. "Olaylarda Basın, Anayasal Basın ve Makaleler adlı 3 eseri vardır"