TRABZONSPOR’UN 48. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ KUTLANDI

Trabzonspor’un 48. Kuruluş yıldönümü törenleri 2 Ağustos 2015 Pazar günü saat 10 da Trabzon Forum AVM önündeki Trabzonspor anıtı önünde yapıldı. Trabzonspor kulübü başkanı İbrahim HACIOSMANOĞLU ve Trabzonspor Divan Kurulu Başkanı Ali SÜRMEN’in anıta çelenk sunumu ardından saygı duruşunda bulunuldu, kulüp yöneticileri ve çalışanlarının hazır bulunduğu törende istiklal marşı okundu, HACIOSMANOĞLU törende yaptığı konuşmada ülkemizde son günlerde gerçekleşen haince ve kalleşçe saldırıları şiddetle kınıyorum, ve bu büyük Türk Milletine karşı gelmenin mutlaka karşılığının ağır olacağını dile getirerek bu tutumun yanlışlığını dile getirdi, Trabzonspor ile ilgili sözlerine şu şekilde değinen HACIOSMANOĞLU, Trabzonspor kulübü ve camiası büyük bir camiadır, bizler bu camianın bir parçasıyız, bugün dünyanın dört bir yanında Trabzonspor aşkı her geçen gün daha da büyümektedir, bugün sıkıntılar olabilir ancak bunun yeri de genel kurullardır dedi.

Kadir Özcan Tesisleri Nizamettin Algan konferans başkanı Ali SÜRMEN ve Ali KEMAL BAŞARAN birer konuşma yaptı. Trabzonspor’un 48. Kuruluş yıldönümü kapsamında Beşirli sahilinde gerçekleştirilmesi programında olan havai fişek gösterisi menfur saldırı sonucu şehit düşen askerlerden dolayı iptal edildi. 03.08.2015

Print Friendly, PDF & Email

Hakkında Nevzat Yılmaz

Nevzat Yılmaz
Trabzon Haber Gazetesi sahibi ve 1970 den beri gazetecilik yapmaktadır. Anadolu Radyo ve Televizyon Yayıncılar Birliği Kurucu Üyesi. Trabzon/Ortahisar İlçe İnsan Hakları Kurulu üyesi, Trabzon Büyükşehir Belediyesi Kültür Araştırma Kurulu Üyesi. "Olaylarda Basın, Anayasal Basın ve Makaleler adlı 3 eseri vardır"

Bir cevap yazın