Trabzonspor Camiası Bir Araya Geldi

Toplantıda Birlik ve Beraberlik Mesajları Verildi

Trabzonspor yönetimi tarafından organize edilen kahvaltılı iştiare toplantısında, kulübün daha güçlü ve başarılı olması için nasıl bir yol haritası çizileceği konuşuldu.

İştiare toplantısına Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, Trabzon Valisi Abdil Celil Öz, Eski Bakan ve Trabzonspor eski başkanlarından Faruk Özak, milletvekilleri Ayşe Sula Köseoğlu, Adnan Günnar, Haluk Pekşen, Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Trabzonspor kulüp başkanı Muharrem Usta, eski başkanlardan Ahmet Celal Ataman, Salih Erdem, Divan başkanı Ali Sürmen, eski ve yeni yöneticiler, sivil toplum ve siyasi parti temsilcileri katıldı.

Toplantıda, Trabzonspor’un kurumsallaşarak başarılara imza atması için birlikte hareket edilmesi gerekliliği vurgulandı.

Toplantıya katılarak bir konuşma yapan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu Trabzonspor markasının, Trabzon şehri ve tüm Trabzonlular için çok anlam taşıdığının farkında olduğunu belirterek, “Trabzonspor ülkemizde, İstanbul dışında ilk şampiyonluğu kazanarak, Anadolu’daki kulüplerin yükselişinde ilk bayrak olmuştur. Bugün bu bayrağı taşıyanlarla hep birlikte olabilmek bizim temel vazifemizdir. Trabzonspor sadece bir spor kulübü değildir. Trabzonspor bir ihtiyaç, hedef, birlikteliktir” şeklinde konuştu.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak ise; “ Takımın ruhu inşallah daha iyi olacak. Burada çok sayıda akil insan var. Kabinede Trabzonsporlu bakan sayımız 5 tane. Sayı itibariyle en yüksek dönemlerden birini yaşıyor. Trabzon hep bir spor şehri oldu. Ancak son 15 yılda sporun her alanıyla ilgiyi yapılan yatırımlarla birlikte hakiki anlamda spor şehri konumuna geldi.” dedi

Print Friendly, PDF & Email

Hakkında Nevzat Yılmaz

Nevzat Yılmaz
Trabzon Haber Gazetesi sahibi ve 1970 den beri gazetecilik yapmaktadır. Anadolu Radyo ve Televizyon Yayıncılar Birliği Kurucu Üyesi. Trabzon/Ortahisar İlçe İnsan Hakları Kurulu üyesi, Trabzon Büyükşehir Belediyesi Kültür Araştırma Kurulu Üyesi. "Olaylarda Basın, Anayasal Basın ve Makaleler adlı 3 eseri vardır"

Bir cevap yazın