Trabzon Ticaret Odası Basına İftar Verdi

Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası kamu, özel sektör ve sivil toplum medya çalışanları ile bir araya geldi. Zorlu Grand Otel’de düzenlenen iftar programına Trabzon merkezli medya yayın kuruluşlarının imtiyaz sahipleri, genel yayın yönetmeleri ve çalışanları katıldı.

Trabzon Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Turgut Özdemir’in yanı sıra,  yönetim kurulu üyeleri, cemiyet üyeleri, eski başkanları, Trabzon’da yayın yapan gazetelerin imtiyaz sahipleri, genel yayın yönetmenleri, yazarları ve çalışanları. Haber ajanslarının bölge temsilcileri,  TRT Bölge Müdürlüğü ve radyo ve haber merkezleri temsilcileri, Televizyon kanalları ile internet haber gazeteleri temsilcileri katıldı.

Güzel bir atmosferde geçen Programda konuşan Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu  bu iftar programında beraber olmanın mutluluğunu yaşadıklarını dile getirdi. Uzun zamandan ramazan ayında beraber olduklarını ifade eden Hacısalihoğlu, “Gerçekten bizim açımızdan oda olarak güzel bir gelenek olduğunu hatırlatmak istiyorum. Bu vesileyle bir araya geliyoruz. Bazı arkadaşlar ile görüşebiliyoruz. Sizlerde bu atmosferde bir arada oluyorsunuz. Hep birlikte ramazan geleneğini sürdürmüş oluyoruz. Tabi Ticaret ve Sanayi Odası yıllardan beri bunu yerine getiriyor. Ve inanıyoruz ki bu durmayacak ve ömür boyu devam edecek. Umarız ki bu birlikteliğimiz devam eder.” Şeklinde konuştu.

Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı M. Şadan Eren’de geleneksel iftar programının Ticaret ve sanayi Odasında yıllardan beri yapıldığını yineledi. Eren, “İnşallah bundan sonra da aynı şekilde aynı birlikteliği Allah bize nasip eder. Daha uzun yıllar bir arada oluruz. “ sözlerine yen verdi. Bir hafta sonra kutlanacak olan Ramazan bayramını kutlayarak hayırlı olmasını diledi.

Print Friendly, PDF & Email

Hakkında Nevzat Yılmaz

Nevzat Yılmaz
Trabzon Haber Gazetesi sahibi ve 1970 den beri gazetecilik yapmaktadır. Anadolu Radyo ve Televizyon Yayıncılar Birliği Kurucu Üyesi. Trabzon/Ortahisar İlçe İnsan Hakları Kurulu üyesi, Trabzon Büyükşehir Belediyesi Kültür Araştırma Kurulu Üyesi. "Olaylarda Basın, Anayasal Basın ve Makaleler adlı 3 eseri vardır"

Bir cevap yazın