TMMOB HKMO TRABZON ŞUBESİ’NİN 12. DÖNEM GENEL KURULU YAPILDI

TMMOB Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası Trabzon Şubesi’nin 12. Dönem Genel Kurulu (Çoğunluksuz); (30 Ocak 2016) saat 12.00 de Arafilboyu (Ayafilbo)’daki Şube Binasında yapıldı.

Seçimler ise;  (31 Ocak 2016 Pazar günü) saat 09.00 ilâ 16.00 arasında gerçekleştirilecektir.

Gündem gereği, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları ve bu vatan için canını seve seve fedâ eden şehitlerimizin manevi huzurunda saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklâl Marşı okundu.Ardından Veysel Atasoy’un Başkanlığında, Mustafa Özer İskender ve Yakup Emre Çoruhlu, Divan Kurulu’nda yer aldı.Açılış konuşmasını Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası Trabzon Şube Başkanı Recep Nişancı yaptı.Ardından Trabzon Büyükşehir Kent Konseyi Başkanı ve İnşaat Mühendisleri Odası Trabzon Şube Başkanı Mustafa Yaylalı kısa bir konuşma yaptı.Konuşmalarının tamamlanmasının ardından Okan Yıldız, Faaliyet raporları ve mali tabloları slayt sunumu eşliğinde anlattı.Ardından yarın ki Şube Yönetim Kurulu Asil ve Yedek Üyeleri ve Genel Merkez Delegeler adaylar belirlendi. Genel Kurul’da Eski Başkan Recep Nişancı’nın yönetim kurulu ve delege listesinden başka liste çıkmadı.
Seçimler, yarın şube binasında saat 09.00 ilâ 16.00 arasında gerçekleştirilecek.

TMMOB HKMO TRABZON ŞUBESİ 12. DONEM YÖNETİM ASIL ve YEDEK ADAY LİSTESİ

1-Doç. Dr. Recep Nişancı,
2- Seyhan Öztürk,
3-Serkan Coşkun,
4- Oktay Söğüt,
5-M. Hanefi Fidan,
6-Okan Öztürk,
7-Engin Sungur.

1- Özlem Karataş,
2- Abdülkadir Kuleyin,
3- Rasim Zafer Şendinç,
4-Yaşar Şimşek,
5-Yavuz Hancı,
6-Osman Yavuz,
7-Batuhan Bıyıklı.
Haber-Fotoğraf: Muhammet Yavruoğlu – 30.01.2016

Print Friendly, PDF & Email

Hakkında Nevzat Yılmaz

Nevzat Yılmaz
Trabzon Haber Gazetesi sahibi ve 1970 den beri gazetecilik yapmaktadır. Anadolu Radyo ve Televizyon Yayıncılar Birliği Kurucu Üyesi. Trabzon/Ortahisar İlçe İnsan Hakları Kurulu üyesi, Trabzon Büyükşehir Belediyesi Kültür Araştırma Kurulu Üyesi. "Olaylarda Basın, Anayasal Basın ve Makaleler adlı 3 eseri vardır"

Bir cevap yazın