BORSA’DAN BURSA TRABZON GÜNLERİNE DESTEK

Bursa Trabzon Dernekleri Federasyonu Başkanı Nuri Uğurlu ve Mercan Fuarcılık yöneticileri Trabzon Ticaret Borsası’nı ziyaret ettiler.

10-14 Ocak 2016 tarihleri arasında Bursa’da ilk kez düzenlenecek olan “ Trabzon Günleri” öncesinde borsayı ziyaret eden Bursa Trabzon Dernekler Federasyonu Başkanı Nuri Uğurlu, Yönetim Kurulu Üyesi Turgay Demirci, Mercan Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Mercan ve Genel Müdür Muhammet Mercan, TTB Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü Güngör Köleoğlu ile görüş alışverişinde bulundular.
Fuarı  ilk kez düzenleyeceklerini daha sonra da geleneksel hale getireceklerini belirten Dernek Başkanı Nuri Uğurlu, Ocak ayında Trabzon Ticaret Borsası’nı da aralarında görmek istediklerini söyledi.
Borsa Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü Güngör Köleoğlu da Bursa’nın önemli bir şehir olduğunu ve çok sayıda Trabzonlunun ikamet ettiğine değinerek Trabzon’un, Trabzonlunun olduğu her platformda olacaklarını ve destek vereceklerini ifade etti.

Print Friendly, PDF & Email

Hakkında Nevzat Yılmaz

Nevzat Yılmaz
Trabzon Haber Gazetesi sahibi ve 1970 den beri gazetecilik yapmaktadır. Anadolu Radyo ve Televizyon Yayıncılar Birliği Kurucu Üyesi. Trabzon/Ortahisar İlçe İnsan Hakları Kurulu üyesi, Trabzon Büyükşehir Belediyesi Kültür Araştırma Kurulu Üyesi. "Olaylarda Basın, Anayasal Basın ve Makaleler adlı 3 eseri vardır"

Bir cevap yazın