TERÖRÜ VE TERÖRE PRİM VERENLERİ LANETLİYORUZ..!

Dünyanın en güzide şehirlerinden olan İstanbul’da yaşanan menfur terör hadisesi sonucu, hayatını kaybeden misafirlerimizin yakınlarına başsağlığı dileklerimizi sunarak, acılarını en derin üzüntümüzle paylaşıyoruz. Ülkemizin bulunduğu Bölgedeki lider konumunu ve Dünyanın en büyük 10 ekonomisi arasında yer alma misyonunu çekemeyen dış mihraklar ile içimizdeki destekçilerinin organizasyonları ile gerçekleştirilmesi kurgulanan bu menfur terör olayında taşeronluk görevi üstlenen hainleri ve terörü lanetliyoruz.

Bu hainler ne kadar uğraşırsa uğraşsın büyük Türk Milletinin vakarı ve kararlığı karşısında yok olacaklardır. Dünya tarihinde hiçbir terör örgütünün kanlı emellerine varamadığı bilinen bir gerçek olduğu gibi, Ülkemiz üzerinde oyun oynayan ve bu terör olaylarına prim verenlerin, plan yapanların da sonunun hüsran olacağı aşikârdır.

Unutulmamalıdır ki bu tür olaylar Büyük Türk Milletini asla yıldırmayacaktır. Bilakis daha da kenetlenmemize ve hainlere karşı güç birliği içinde mücadele etme arzumuzla birlikteliğimizin gücünü ve kararlılığını pekiştirecektir.

Bu vesile ile terörü ve bu terör örgütlerine taşeronluk yapanları, Ülkemizde ve yer aldığımız güzide coğrafyada bizatihi iğrenç çıkarları için kasten karmaşa ortamı yaratarak terörü besleyen iç ve dış mihrakları lanetliyor, Ülkemizin doğal ve tarihi güzelliklerini görmek üzere vatan topraklarımızda misafir olarak bulunan ancak alçakça bir emel uğruna tertiplenen terör olayı nedeniyle hayatını kaybedenlerden doğan büyük acıyı paylaşıyor, yaralılara acil şifalar diliyorum

Print Friendly, PDF & Email

Hakkında Nevzat Yılmaz

Nevzat Yılmaz
Trabzon Haber Gazetesi sahibi ve 1970 den beri gazetecilik yapmaktadır. Anadolu Radyo ve Televizyon Yayıncılar Birliği Kurucu Üyesi. Trabzon/Ortahisar İlçe İnsan Hakları Kurulu üyesi, Trabzon Büyükşehir Belediyesi Kültür Araştırma Kurulu Üyesi. "Olaylarda Basın, Anayasal Basın ve Makaleler adlı 3 eseri vardır"

Bir cevap yazın