Sahil Güvenlik Karadeniz Bölge Komutanı Paşaoğlu ve Beraberindekiler Valimiz Yücel Yavuz’u Makamında Ziyaret Etti

tha – Sahil Güvenlik Karadeniz Bölge Komutanlığı’na bağlı TCSG/DOST Arama Kurtarma Gemisi ile ilimize gelen Sahil Güvenlik Karadeniz Bölge Komutanı Albay Tayfun Paşaoğlu, SG TCSG/DOST Gemisi Kaptanı Binbaşı Özgür Koçan ve SG Doğu Karadeniz Grup Komutanı Binbaşı Ali Münir Gümüşbaykal Vali Yücel Yavuz’u makamında ziyaret etti.

Sahil güvenliğimiz açısından Trabzon’da önemli bir asayiş sorunu yaşamadıklarını ifade eden Vali Yavuz, ziyaretlerinden ötürü kendilerine teşekkür etti.

Sahil Güvenlik Karadeniz Bölge Komutanı Albay Paşaoğlu ise bölgede bütün Valiler ile işbirliği içinde hareket ettiklerini belirterek, bölgede arama kurtarma konuları başta olmak üzere diğer konularda da Karadeniz’in güvenli bir deniz olması için çalıştıklarını söyledi.

Vali Yavuz, Trabzon Limanı’na Demirleyen Sahil Güvenlik Arama Kurtarma Gemisi TCSG-DOST’u Ziyaret Etti.

Daha sonra Vali Yücel Yavuz, Trabzon Limanı’na demirleyen Sahil Güvenlik Arama Kurtarma Gemisi TCSG/DOST’u ziyaret etti. Gemi Komutanı Binbaşı Özgür Koçan’dan teknik ve kullanım amacıyla ilgili bilgi aldı.

Print Friendly, PDF & Email

Hakkında Nevzat Yılmaz

Nevzat Yılmaz
Trabzon Haber Gazetesi sahibi ve 1970 den beri gazetecilik yapmaktadır. Anadolu Radyo ve Televizyon Yayıncılar Birliği Kurucu Üyesi. Trabzon/Ortahisar İlçe İnsan Hakları Kurulu üyesi, Trabzon Büyükşehir Belediyesi Kültür Araştırma Kurulu Üyesi. "Olaylarda Basın, Anayasal Basın ve Makaleler adlı 3 eseri vardır"