OKUL SPORLARI FEDERASYONUNDAN VEFA

OKUL SPORLARI FEDERASYONUNDAN VEFA

                Türkiye okul sporları federasyonu Trabzon eski valisi Dr. Recep Kızılcık anısına yarışma düzenlendi, iki yıl önce vefat eden Trabzon eski valisi Dr. Recep Kızılcık Trabzon’da görev yaptığı dönemlerde farklı bir hizmet yürüterek vatandaşların ilgi odağı olmuştu. Vali Kızılcık, Okul sporları için uluslar arası gerçekleştirdiği etkili faaliyetlerde de ilimizi tanıtımına destek vermiş ve faaliyetleri beğeni oluşturmuştu. Bu yıl vali Dr. Recep Kızılcık anısına Türkiye okul sporları federasyonu basın onu ödülü yapılan ödül törenine Dr. Recep Kızılcık’ın eşi Sema Kızılcık ve çocukları, Trabzon Eski Bayındırlık ve iskan bakanı Faruk Özak, Trabzon Valisi A. Celil Öz, Ortahisar kaymakamı Mahmut Şirinoğlu, Büyükşehir Belediye Başkan vekili Seyfullah Kınalı, spor otoriteleri, Trabzon basının hemen hemen tamamı katıldı.

Türkiye Okul Sporları Federasyonu Başkanı Ayhan Pala’nın organizasyonunda gerçekleşen tören 19 Eylül 2015 tarihinde Panagia Otel de yapıldı. Ödül töreninde Eski Bayındırlık ve İskan Bakanı Faruk Özak, Dr. Recep Kızılcık’ın eşi Sema Kızılcık, Trabzon Valisi A. Celil Öz ve Federasyon Başkanı Ayhan Pala birer konuşma yaptılar. Çok sayıda gazetecinin ödül aldığı törende onur ödülünü Trabzon Gazeteciler cemiyeti aldı, Trabzon Gazeteciler Cemiyetinin özel ödülünü Cemiyet Başkan Yardımcı Nevzat Yılmaz’a Trabzon Valisi A. Celil Öz verdi.

Print Friendly, PDF & Email

Hakkında Nevzat Yılmaz

Nevzat Yılmaz
Trabzon Haber Gazetesi sahibi ve 1970 den beri gazetecilik yapmaktadır. Anadolu Radyo ve Televizyon Yayıncılar Birliği Kurucu Üyesi. Trabzon/Ortahisar İlçe İnsan Hakları Kurulu üyesi, Trabzon Büyükşehir Belediyesi Kültür Araştırma Kurulu Üyesi. "Olaylarda Basın, Anayasal Basın ve Makaleler adlı 3 eseri vardır"

Bir cevap yazın