Cidde fuarında Doğu Karadeniz büyük ilgi gördü

tha – Suudi Arabistan’ın Cidde kentinde organize edilen 8. Uluslararası Cidde Seyahat ve Turizm Fuarı’nda Doğu Karadeniz Bölgesi standı büyük ilgi gördü. Fuara katılan TTSO Yönetim Kurulu Üyesi Özcan İlarslan, “Trabzon başta olmak üzere bölgeye gerçekten inanılmaz bir ilgi vardı. Acentelerimiz birçok görüşme yapma fırsatı elde etti” dedi.

Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı’nın kurduğu standın fuarın açılından itibaren en fazla ziyaret edilen yerlerden biri olduğunu vurgulayan İlarslan, “Fuarın açılış töreninde Suudi Arabistanlı Prens Abdülaziz bin Faysal bin Abdülmecid’in yanı sıra Türkiye’nin Cidde Başkonsolosu Akif Menevşe da bizi yalnız bırakmadı. Standın gördüğü yoğun ilgi bizi oldukça mutlu etti. 30 ülkeden temsilcilerin yer aldığı fuarda acente ve otellerimiz önümüzdeki turizm sezonu için bağlantılarını gerçekleştirdi. Halkın ve yabancı acentelerin bölgemize gösterdiği yoğun ilgi, 2018 yılının da turizm yönünden çok verimli geçeceğini bize gösterdi” dedi.

Fuarda Trabzon Turizm İl Müdürü Ali Ayvazoğlu, DOKA Genel Sekreteri Onur Adıyaman ve birçok turizm firması temsilcisi hazır bulundu.

Print Friendly, PDF & Email

Hakkında davutadmin

Avatar