Muş Hasköy İlçesi Muhtarlarından Valimiz Yücel Yavuz’a Ziyaret

tha – 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla Muş Hasköy ilçesi Köy ve Mahalle Muhtarları Derneği organizasyonunda  Karadeniz turuna çıkan muhtarlar  Valimiz Yücel Yavuz’u ziyaret etti.

Vali Yücel Yavuz  toplantıda yaptığı konuşmada “ Bu tür ziyaretler aracılığıyla güzel dostluklar kuruluyor. Bu dostlukların  devam etmesini istiyoruz.  Bu tür ziyaretler birliğimizi beraberliğimizi güçlendirecektir. Bize bizden dost olmadığını  15 Temmuz sürecinde gördük .Kendi değerlerimizi öne çıkardığımız takdirde hiçkimseye muhtaç olmayız. Bu dostluklar değerlerimizi önplana çıkarıp bizi güçlü kılacaktır” dedi.

Hasköy ilçesi Köy ve Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı Erhan Akçil ise  kendilerini ağırladıkları için Vali Yücel Yavuz’a teşekkür etti.

Print Friendly, PDF & Email

Hakkında Nevzat Yılmaz

Nevzat Yılmaz
Trabzon Haber Gazetesi sahibi ve 1970 den beri gazetecilik yapmaktadır. Anadolu Radyo ve Televizyon Yayıncılar Birliği Kurucu Üyesi. Trabzon/Ortahisar İlçe İnsan Hakları Kurulu üyesi, Trabzon Büyükşehir Belediyesi Kültür Araştırma Kurulu Üyesi. "Olaylarda Basın, Anayasal Basın ve Makaleler adlı 3 eseri vardır"