ERDOĞAN’IN YERİNE GEÇECEK İSİM BELLİ OLDU!

Ak Parti tüzüğünde Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Mehmet Ali Şahin, genel başkandan sonra 1 numaralı yardımcı olarak yer alıyor. Başbakan Tayyip Erdoğan’ın Cumhurbaşkanlığı adaylığını açıklanmasından sonra partinin başına Şahin geçecek.

SOYLU, ÇELİK VE ŞENTOP

Teşkilat Başkanı Süleyman Soylu ile Seçim İşleri Başkanı Mustafa Şentop ve Tanıtım-Medya Başkanı Hüseyin Çelik, parti hiyerarşisinde Şahin’in ardından geliyor.

40 YILLIK ARKADAŞ

Mehmet Ali Şahin, 1980 öncesi futbol oynadığı Kasımpaşa Erokspor’dan beri yaklaşık 40 yıldır Erdoğan ile yol arkadaşlığını sürdürüyor. Şahin, 1980 öncesi Milli Selamet Partisi İstanbul İl Teşkilatı’ndan itibaren, 1980 sonrası Refah Partisi döneminde ve Ak Parti’nin kuruluşunda Erdoğan’ın yakın siyasi kadrosunda yer aldı.

Print Friendly, PDF & Email

Hakkında Nevzat Yılmaz

Nevzat Yılmaz
Trabzon Haber Gazetesi sahibi ve 1970 den beri gazetecilik yapmaktadır. Anadolu Radyo ve Televizyon Yayıncılar Birliği Kurucu Üyesi. Trabzon/Ortahisar İlçe İnsan Hakları Kurulu üyesi, Trabzon Büyükşehir Belediyesi Kültür Araştırma Kurulu Üyesi. "Olaylarda Basın, Anayasal Basın ve Makaleler adlı 3 eseri vardır"

Bir cevap yazın