DSİ ZİYARET

DSİ Bölge Müdürü Berber, Başkan Gümrükçüoğlu’nu ziyaret etti

Devlet Su İşleri (DSİ) 22. Bölge Müdürü Mahmut Berber göreve başlaması dolayısıyla, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu’nu makamında ziyaret etti.

DSİ’nin Trabzon il genelinde yürüttüğü çalışmalarla ilgili olarak Başkan Gümrükçüoğlu’na detaylı şekilde bilgi veren Berber, önümüzdeki yıllarda gerçekleştirilmesi düşünülen çalışmalar hakkında da Gümrükçüoğlu’nu bilgilendirdi.

Berber’e yeni görevinde başarılar dileyen Büyükşehir Belediye Başkanı Gümrükçüoğlu ise DSİ’nin gerçekleştirdiği çalışmaların önemine dikkat çekerken, “Türkiye’nin en yaşanılabilir şehirlerinden biri olan Trabzon’un bu başarıyı elde etmesinde tüm kamu kurumları gibi DSİ’nin de çok önemli katkıları var. Sayın Berber’in bu görevde Trabzon ve bölge illerine üst düzey katkı vereceğine olan inancım tamdır” dedi.

Print Friendly, PDF & Email

Hakkında Nevzat Yılmaz

Nevzat Yılmaz
Trabzon Haber Gazetesi sahibi ve 1970 den beri gazetecilik yapmaktadır. Anadolu Radyo ve Televizyon Yayıncılar Birliği Kurucu Üyesi. Trabzon/Ortahisar İlçe İnsan Hakları Kurulu üyesi, Trabzon Büyükşehir Belediyesi Kültür Araştırma Kurulu Üyesi. "Olaylarda Basın, Anayasal Basın ve Makaleler adlı 3 eseri vardır"

Bir cevap yazın