Belçika’da Yaşayan Hemşehrilerimiz, Trabzonlular Derneği Aracılığı İle Bir Araya Geldi

Belçika’da Yaşayan Hemşehrilerimiz, Trabzonlular Derneği Aracılığı İle Bir Araya Gelerek; Kültür, Sanat, Spor, Siyaset Ve Diğer Alanlarda Önemli Faaliyetler İcra Ediyor

Trabzon Valisi Abdil Celil Öz, Belçika Trabzonlular Derneği Başkanı Adnan Demir ve beraberindeki Houthalen Belediyesi Başkan Yardımcısı Göksal Kanlı, derneğin yönetim kurulu üyelerinden Hasan Hüseyin Bayram ile Muhammet Arslan’ı makamında kabul etti.

Belçika’da yaşayan Trabzonluların kültür, sanat, spor, siyaset ve diğer alanlarda önemli etkinlikler yaptığını ifade eden Vali Öz, “Belçika’da yaşayan Trabzonlu hemşehrilerimiz dernek aracılığı ile bir araya gelerek kültür, sanat, spor, siyaset ve diğer alanlardaki her türlü etkinleri başarıyla gerçekleştiriyorlar. Bu tür güzel çalışmalardan dolayı dernek yöneticilerimize teşekkür ediyor, Trabzon olarak güzel çalışmalarına her zaman destek vereceğimizin bilinmesini isterim.

Merkezi Başkent Brüksel’de bulunan Belçika Trabzonlular Derneği yöneticileri de kendilerini kabul eden Vali Öz’e teşekkür ederek, yaptıkları ve yapacakları projeler hakkında görüş alış verişlinde bulundular.

 

Print Friendly, PDF & Email

Hakkında Nevzat Yılmaz

Nevzat Yılmaz
Trabzon Haber Gazetesi sahibi ve 1970 den beri gazetecilik yapmaktadır. Anadolu Radyo ve Televizyon Yayıncılar Birliği Kurucu Üyesi. Trabzon/Ortahisar İlçe İnsan Hakları Kurulu üyesi, Trabzon Büyükşehir Belediyesi Kültür Araştırma Kurulu Üyesi. "Olaylarda Basın, Anayasal Basın ve Makaleler adlı 3 eseri vardır"

Bir cevap yazın