AY IŞIĞINDA EZGİLER

Trabzon Affan Anadolu Lisesi öğrencilerinin hazırlamış olduğu yıl sonu müzik gecesi Hamamızade İhsanbey Kültür Merkezinde Yapıldı. Çok sayıda katılımcının iştirak etttiği müzik eğlence gecesine Trabzon Bürokratlarıda katılarak etkinliğe katkı yapmışlardır. Trabzon Affan Anadolu Lisesi Müdürü Muhsin ÇAVUŞOĞLU ve okul öğretmenlerinin de bu eğlence gecesinde öğrencileri yalnız bırakmadığı ve ayrıca bütün velilerinde Hamamızade İhsanbey Kültür Merkezine akın ettiği görülmüştür.

Kora şefi Gülşah TOKSOY’un başarılı organizasyonu ile yapılan etkinlikte orkestra şefliğini Yunus ŞENTÜRK yapmıştır.Her biri birbirinde değerli öğrencilerin söylemiş olduğu türküler salonda sıksık alkışlanmıştır. Bu yılki bu etkinlik “Ay Işığında Ezgiler” adı altında yapılırken Türk Halk Müziği topluluğunu oluşturan öğrencilerin isimleri şunlardır.

Ayşenur BAHÇEKAPILI” “Dilan GENÇ” “Seda ATASOY” “Leman Nur GÜNDOĞDU” “Selen KURTOĞLU” “Sude KAYA” “Sinem KAVANOZ” “Büşra OCAK” “Meryem İNAN” “Nisa İSKENDER” “Pınar Betül ALTUNBAŞ” “Dilara YILDIRIM” “Mervenur AYDIN” “Ebru Sena ÇIRAK” “Hilal SÖĞÜT”Melike ÇARKACI” “Nevsun ÖZAY” “Alper DEMİR” “Raifcan KÜÇÜKBEKİR” “Sefa DİL” “Feyzullah YAVAN” “Oğuzhan AKBAŞ” “Miraç YAVUZ” “Murat DEĞERLİ” “Utku AYDOĞDU” “Berat MENTEŞE” “Osmancan TOSUN

Print Friendly, PDF & Email

Hakkında Nevzat Yılmaz

Nevzat Yılmaz
Trabzon Haber Gazetesi sahibi ve 1970 den beri gazetecilik yapmaktadır. Anadolu Radyo ve Televizyon Yayıncılar Birliği Kurucu Üyesi. Trabzon/Ortahisar İlçe İnsan Hakları Kurulu üyesi, Trabzon/Ortahisar Kent Konseyi yürütme kurulu üyesi, Trabzon Büyükşehir Belediyesi Kültür Araştırma Kurulu Üyesi. "Olaylarda Basın, Anayasal Basın ve Makaleler adlı 3 eseri vardır"

Cevapla