AKREDİTASYON GELİŞTİRME ZİYARETİ

tha – Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından akreditasyon sistemi geliştirme çalışmaları kapsamında, Trabzon Ticaret Borsası’nın hizmet faaliyetleri ve kalite dokümantasyon sistemi incelendi.

Türk Loydu Denetçisi Berker Telek tarafından gerçekleştirilen inceleme ziyaretiyle ilgili toplantıya TTB Yönetim Kurulu Başkanı Eyyüp Ergan, Genel Sekreter Şükrü Erüz, Akreditasyon ve Kalite Yönetim Temsilcisi Özlem Arslantürk ve borsa personeli katıldı.

TOBB Oda/Borsa Akreditasyon Sistemi çalışmaları kapsamında TTB’nin Yönetim ve Borsa Mevzuatı, Mali Yönetim, İnsan Kaynakları, İş Planlaması, Haberleşme ve Yayınlar, Bilgi İşlem Teknolojileri Kullanımı, Üye İlişkileri, Kalite Yönetimi, Temsil, Bilgi- Danışmanlık ve Destek, İş Geliştirme ve Eğitim konularında inceleme yapıldı.

Gerçekleştirilen ön çalışmalarda, 2018 yılında yapılması planlanan denetim için ön hazırlıklar gözden geçirildi ve gelişime açık olan hususlarda geri bildirimler yapıldı.

Print Friendly, PDF & Email

Hakkında Nevzat Yılmaz

Nevzat Yılmaz
Trabzon Haber Gazetesi sahibi ve 1970 den beri gazetecilik yapmaktadır. Anadolu Radyo ve Televizyon Yayıncılar Birliği Kurucu Üyesi. Trabzon/Ortahisar İlçe İnsan Hakları Kurulu üyesi, Trabzon Büyükşehir Belediyesi Kültür Araştırma Kurulu Üyesi. "Olaylarda Basın, Anayasal Basın ve Makaleler adlı 3 eseri vardır"