Trabzon Valisi Yücel Yavuz, Trabzon’da Görev Yapan Basın Mensupları İle Bir Araya Geldi

Bir otelde düzenlenen yemekli programda basın mensupları ile tek tek tanışan Vali Yavuz, Trabzon’un çok güçlü bir basın yapısına sahip olduğunu ifade ederek, “Basın denildiğinde ilk akla gelen illerden birisi Trabzon’dur. İlimiz çok dinamik ve canlı bir basın yapısına sahiptir. Yapılan hizmetlerin kamuoyuna doğru ve tarafsız bir şekilde aktarılmasında önemli rolü olan basın aynı zamanda kamu görevini de icra etmektedir. Trabzon olarak çok önemli avantajlarımız var. Yaşam standardı bakımından daha iyi bir Trabzon’un oluşturulması için hep birlikte gayret göstereceğiz” dedi.

Daha sonra basın mensuplarının sorularını cevaplayan Vali Yavuz, asayişten turizme, sağlıktan güvenliğe, ulaşımdan trafiğe kadar pek çok konuda yapılan çalışmaları dikkatle takip ettiklerini ifade etti.

 

Print Friendly, PDF & Email

Hakkında Nevzat Yılmaz

Nevzat Yılmaz
Trabzon Haber Gazetesi sahibi ve 1970 den beri gazetecilik yapmaktadır. Anadolu Radyo ve Televizyon Yayıncılar Birliği Kurucu Üyesi. Trabzon/Ortahisar İlçe İnsan Hakları Kurulu üyesi, Trabzon Büyükşehir Belediyesi Kültür Araştırma Kurulu Üyesi. "Olaylarda Basın, Anayasal Basın ve Makaleler adlı 3 eseri vardır"

Bir cevap yazın