Trabzon, bir vekilde Isparta’dan kazandı

       2015 Genel Seçimlerini 4-1-1 skorla tamamlayan Trabzon, bir vekilde Isparta’dan kazandı.

Trabzon’da bir dönem Valilik yapan, 2015 Genel Seçimlerinde MHP Isparta Milletvekili olarak seçilen Nuri Okutan, Trabzon’un yedinci vekili olarak her türlü görev ve sorumluluğa hazır olduğunu söyledi.

Seçimlerin ardından yurdun dört bir yanından tebrik telefonları alan Türkiye’nin en çalışkan ve en çok sevilen ‘Süper Valisi’ Nuri Okutan Isparta halkının güven oyunu alarak gönderildiği Ankara’da tüm Türkiye’nin vekili olacağı vurgusunu yaparak “Trabzon dahil bir çok ilde valilik görevini üstlendim ve bir çok projeye imza attım. Adaylık süreci boyunca aldığım tepkiler ne kadar doğru bir yolda ilerlediğimi bana gösterdi. Şimdi Türkiye’nin Milletvekili olarak çalışmaya devam edeceğim. Trabzon benimle birlikte yedinci milletvekilini de meclise göndermiş oldu.” dedi.

Halkın ‘Süper Vali’ olarak taktir ettiği Milletvekili Okutan “Ülkenin dört bir yanında çalışmış bürokrat olarak herkesin ve her kesimin Valisiydim, şimdi Vekili oldum. Yurdumun her köşesinden mesajlar, telefonlar yağıyor. Taktir ve tebrik eden tüm vatandaşlarımıza teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

Print Friendly, PDF & Email

Hakkında Nevzat Yılmaz

Nevzat Yılmaz
Trabzon Haber Gazetesi sahibi ve 1970 den beri gazetecilik yapmaktadır. Anadolu Radyo ve Televizyon Yayıncılar Birliği Kurucu Üyesi. Trabzon/Ortahisar İlçe İnsan Hakları Kurulu üyesi, Trabzon Büyükşehir Belediyesi Kültür Araştırma Kurulu Üyesi. "Olaylarda Basın, Anayasal Basın ve Makaleler adlı 3 eseri vardır"

Bir cevap yazın